7 רעיונות לגני מרפסת מקסימיםבין הרעיונות המדהימים ביותר בנוגע לגינון הוא, אולי, גינון במרפסת. הרעיון היה שימושי לרוב האנשים שבעבר התקשו לגן מחוסר מקום. רובם שוהים בדירות או בדירות. המגמה באמת השתנתה בתקופה האחרונה. כשאתה מסתכל על אנשים ברחבי העולם, אתה תבחין שהם הפכו מאוד את הגלריות שלהם לגנים. הרעיון הרלוונטי מציע תקווה רעננה הן למאסטר והן לגננים שאפתנים.

הקמת גינות במחזור העליון יכולה להיות מרגשת ומספקת ביותר. עם זאת, תחילת העבודה נחשבת לחלק המורכב ביותר. ישנם, כמובן, עיצובי מרפסות שונים ומדהימים בחוץ. עם זאת, חשוב שיהיה לך מושג מה אתה באמת רוצה. זה קריטי מכיוון שהוא יעזור לך להבין איך הכי טוב לנצל את שטח הגלריה שלך.

מה שאתה צריך להבין הוא שרוב המרפסות עשויות להתאים לעיצוב ולעיצוב הבית הנוכחיים. הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כאן הוא כנראה התוכנית הפיננסית שלך. בהתחשב בעובדות הרלוונטיות הרבות לגבי אותו הדבר, אתה יכול לבחור את הרעיון הטוב ביותר לגינה למרפסת שיעזור לך להקים חלל מפואר נטול הוצאות יתר.

כמו כן, תצטרך לשקול את כמות אור השמש המגיעה למרפסת שלך. זה חיוני בכך שהוא מאפשר לך להחליט על סוג הצמח לגדול. בסופו של דבר, אתה גם צריך להיות ברור ברגעים הטובים ביותר של שעות היום כדי לנצל את השטח שלך. מרפסות המשמשות בשעות הערב דורשות תאורה. עם מספיק תכנון, אתם בהחלט הולכים להקים במרפסת שלכם גינה נפלאה שתענה על דרישות הגינון שלכם.

צד מואר

כפי שהשם מרמז, תמצאו סוג זה של גינת מרפסת שטופת שמש ומסנוורת. הצמחים לפרוח כאן כוללים עצי הדר מכיוון שהם דורשים יותר תאורה. זה מרמז שמרפסת מוארת שמש אידיאלית לגידול פירות. מכאן, שגן המרפסת הדמיוני הוא הוכחה מספיק לכך שאתה למעשה לא דורש עציצים תואמים כדי להפוך את החלל שלך למושך יותר.

גרוטאות עץ

רגיל ובוקולי מתאר בצורה הטובה ביותר סוג זה של גינת מרפסת. תוך ניצול החלל האנכי, הגן משלב יסודות עץ כפריים עם אור שמש כדי ליצור אווירה נעימה. ניתן לשחזר את העיצוב עם גרוטאות עץ או שני משטחי עץ מפרויקטים קודמים. אתה רק צריך לחדש את העץ כדי ליצור תיבות פרחים. בהתחשב בכך שהעיצוב מבוסס יותר על קיר, זה מאפשר לך לשמור על משטח המרפסת שלך נקי; לפיכך, חוסך יותר שטח רצפה.

מיקרו-פארק

האם ניתן ליצור גינה קטנה וחצר במרפסת? ובכן, כשאתה מעצב את גינת המרפסת שלך, אתה עשוי לבחור לשלב את שניהם. על ידי שימוש ב- AstroTurf, תוכל להקים חצר ברחבי העיר או גלריית הדירות שלך. קייל תוסס אך לא רעיל מוצג בקופסאות עץ. אתה יכול גם לתלות את הקופסאות כדי ליצור שטח גינה נוסף לאורך מעקה המרפסת.

אנכי (זקוף) טרה קוטה

אם אתה שוקל גינון למרפסת, אתה לא צריך להמעיט בחוזקם של ווים. הם יכולים להיות שימושיים מאוד כשמדובר בהשעיית מיכלי טרה קוטה או סלים. העיצוב מיישם ווים פשוטים (חור עין) ודסקיות, מוטות מתכת וברגים לחיבור הסירים. אתה יכול לשפר את היופי והמשיכה החזותית של העיצובים על ידי תליית העציצים בצורה מדהימה.

נוחות מודרנית

עוד רעיון מדהים לגינה במרפסת הוא עיצוב הנוחות המודרני. זה המקום שבו מודרני קשור קשר הדוק לנוחות. רוב מאפייני עיצוב הבית שולבו בעיצוב והובאו יחד למרפסת. כאשר אתם משלבים את החוץ עם עיצוב הבית, עליכם לזכור שהבאתם אתכם את עיצוב הבית. עם שמיכה, כרית כמו גם מגש הגשה, גינת המרפסת שלך חייבת להיות הנוחה מכולם.

יצירות קולינריות

סוג זה של רעיון לגינה במרפסת מאשר שאכן, ניתן לגדל מגוון של גידולי מזון ועשבי תיבול בשטח קטן. על ידי שימוש במשטחי עץ וצבע (לוח גיר), הממסד הקולינרי יכול להיות פשוט להקמתו. אם אתה רוצה שטח מרפסת אנכי, הקפד לקדוח חורים מתחת לכל מפלס כדי לאפשר מעבר קל של מים. הסקירה הפשוטה תעזור למנוע ריקבון שורשים בצמחים שלך ולהאריך את תוחלת החיים של העץ שלך.

שטח קטן, צבע גדול

צבעים מסנוורים מדגישים את העיצוב הקטן הזה של גינת המרפסת. שלטי הצמחים המתאימים מאפשרים סידור קל של היבולים שלך ללא משיכת תשומת לב מוגזמת. עות'מאנית מצוירת בצורה מבריקה משתלבת בצורה מושלמת עם המיכלים כדי לשפר עוד יותר את עיצוב הבית.Source by Patrick O Asytour

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.