7 דרכים קלות לקשט את חדר השינה שלך לחג המולד WOWness!עיצוב פנים לחג המולד מגיע רק פעם בשנה, אז קדימה, תקשט כל חדר בסטייל. אז עצבו את המסדרונות, חדרי האמבטיה וחדרי השינה בסגנון חג וכיף! באלגנטיות "עטפו" (הידוע גם: לקשט) את כל החדרים שלכם לקראת החגים ובכל פעם שאתם והאורחים שלכם נכנסים לחדר, הם ירגישו כאילו הם פשוט פרקו מתנה (קיבלו עיצוב בלתי צפוי בחדרכם).

זה יפה ומרגיע להיות מסוגל להירדם ולהתעורר בחדר מלא בשמחות חג ואלגנטיות. אז איך אתם מקשטים את חדרי השינה שלכם בסטייל ובכיף?

להלן 7 רעיונות פשוטים ועם זאת בעלי אפקט "שמחת חג" דרמטי:

1. הנח 3 זרי פרחים בינוניים ירוקי עד על הקיר שבו נחה המיטה שלך ואתה מקבל ראש מיטה לחג המולד אינסטינקט! בונוס: הריח הארומתרפי של הזר עשוי להיות מרגיע מספיק כדי לעזור לך לישון טוב יותר zzzzzzz!

2. קשטו את הזרים בצבעי החדר שלכם. נסה לקשט אותם בצבע של הציפית שלך, או שמיכת פוך, או וילונות חלון.

3. תלו מעל שידות לילה מקבץ של קישוטי חג המולד מהתקרה שלכם באורכים שונים (דמיינו – נברשות עשויות קישוטים!).

4. קשרו את הכרית עם סרטי נוי (בדיוק כמו שהייתם קושרים סרט על מתנה), ואז פתחו את הכריות בכל ערב לפני שאתם הולכים לישון. המראה הדקורטיבי הזה עובד נפלא גם על כריות בסלון ובחדר המשפחה. כמו תמיד, הקפידו שהצבעים הנבחרים משלימים לחדר.

5. יישר את מסגרות החלון שלך עם זרמים.

6. השתמשו בקשתות לקשירת וילונות חלונות.

7. הציפו נרות לבנים באגרטל מלא במים וחמוציות לעיצוב חדר שינה רומנטי לחג המולד.

זה נהדר לקשט עבור אחרים (האורחים שלך), אבל זכרו שאתה האוצר היקר ביותר בבית שלך – קשט לנוחיותך והתעורר כל יום לשמחת חג! שיהיה לך חג מהנה!Source by Ada Gonzalez

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.