6 תהליך פעולה כיצד לעצב את חדר האמבטיה שלךחדר האמבטיה הוא מקום כל כך נעים עבורנו. למעשה, הוא קיבל את השם 'שירותים'. האם השם לא מושלם! לפי דעתי בסדר גמור! בימים אלה חדרי האמבטיה מעוצבים בקפידה רבה יותר ואנשים מוכנים לשלם על כך סכום גבוה; ולמה לא? אדם מרוויח להוציא איך שהוא רוצה. להלן תהליך שש פעולות שיעזור לך לעצב את 'הבית המתוק הבית' שלך:

פיתוח רעיונות: לפני שנתחיל בתהליך כלשהו, ​​אנו רושמים קודם כל את כל הרעיונות הגסים שעולים בראשנו. אז, אם אנחנו יכולים לקבל את הרעיונות הטובים ביותר לדברים אחרים אז למה לא לעצב גם את חדר האמבטיה שלנו. אז למה אתה מחכה? תן לנו לקחת פיסת נייר ועט כדי לכתוב את כל הרעיונות הייחודיים והשונים ששולטים במוחכם.

תכנון שטח תלת מימדי מקוון: הטכנולוגיה היא ברכה. זה נתן לנו כמעט כל דבר חומרי ויכול לעזור לנו לחזות את הדברים טוב יותר בהרבה מובנים. אחד מהם הוא לעצב את הדברים במערכת בעזרת תוכנה כלשהי ולראות איך זה ייראה אם ​​ייגמר סופית. יש לנו תוכנה עם השפעה תלת מימדית לתכנון עיצוב חדר האמבטיה. ניתן לנצל את החלל בצורה כזו וחדר האמבטיה קטן יחסית לחדרים אחרים.

חקר המדיה האלקטרונית או המודפסת: האינטרנט הפך למקור מצוין לגלות מידע על כל נושא. בימינו נעשה בו שימוש כמו שלא היה מעולם. כולם אוהבים את זה מסיבות שונות. יש לנו את הרעיונות לעיצוב חדר האמבטיה לחפש. אז, השלב הבא הוא לערוך מחקר מעמיק באינטרנט או בכל מקור אחר כמו מגזין. זה חיוני כדי להכיר את המגמות האחרונות בשוק.

התייעצות עם המעצב: המעצב הוא חובה אם אתה רוצה חדר אמבטיה מעוצב בצורה מושלמת ומקצועית מאוד. אתה בהחלט יכול לשתף את הרעיונות והמחקר שלך שעשית עד השלב האחרון שלך ותוכל לבקש ממנו להתאים את העיצוב לפי רצונך והעבודה שלך מסתיימת יותר ממחצית. כאן זה כרוך רק בהתייעצות עם המעצבים והחלטה מה הכי מתאים לך.

חישוב תקציב: עכשיו, זה הזמן לחשב את התקציב מכיוון שזה יהיה חשש מכיוון שתבחר מתוך מספר רב של מעצבים והמעצב לא בהכרח יהיה ידידותי לכיס אלא לפי בחירתך. לכן, חישוב התקציב הוא החלטה נבונה שכן היא תגרום לכם להביא את הדברים והמאמרים המפורטים על ידי המעצב.

הביצוע הסופי: כאן מגיע השלב האחרון לביצוע כל הפעילויות המתוכננות ולתת צורה לדמיון שלך. המעצב יעשה את עבודתו, הפועלים יבצעו את עבודתם וכל שאר המועסקים יעשו את עבודתם כולל אותך אם תכננתם משהו ובקרוב ה'אמבטיה' שלכם תהיה מוכנה להיקרא כ'שירותים'.Source by Rohit K Verma

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.