6 רעיונות לקישוט בית אומנותי באמצעות לוחות ויטראז'תקרות ויטראז', מסכי אח וגופי תאורה

רעיון פשוט שמוסיף הרבה לחלל הבית הוא שילוב לוחות ויטראז' כאריחי תקרה או חפיפה לגופי תאורה. זה יוצר אווירה צבעונית ומתנהג כמו יצירות אמנות, חוץ מהקסם הנוסף של בוא מלמעלה. תקרות שנעשו בדרך זו מייצרות קטעי שיחה מצוינים, ויתאימו כמעט לכל סגנון עיצוב. מסכי אח מוסיפים אווירה נפלאה וחמימה לסביבתך

משטחי שולחן ועיצובי ריהוט מזכוכית צבעונית

עיצובי ריהוט ייחודיים ומסוגננים רבים משתמשים בחיפוי זכוכית כדי ליצור תחושה של ארט נואבו לבית. שולחנות מכוסים בזכוכית צבעונית מפיצים אור מוחזר נפלא שזורח בכל החדר. עם התאורה הנכונה, רהיטים מעוצבים בזכוכית צבעונית יוצרים מכלול מסנוור שקובע את מצב הרוח בזוויות הרחבות יותר של כל סלון או פינת אוכל.

אמנות מנורות ויטראז' ונברשות

צללי מנורה עשויים מזכוכית צבעונית הם הסינתזה המושלמת של אמנות וריהוט לבית. ניתן לכוון אותם כך שהאור שלהם מטיל לכל הכיוונים ומהווה תוספת מקסימה לחלל הבידור הביתי. במובן משוכלל יותר, אפשר לעצב נברשות ויטראז' התלויות מלמעלה, תצוגות צבעוניות בהירות משתלשלות על פני התקרות ורוקדות לאורך הריצוף של משק הבית שלך.

ריצוף ויטראז' ועיצוב דיסקוטק

למי שרוצה לקחת את העיצוב שלהם לשלב הבא, למה לא מקום מסיבה למפגשים הפנימיים שלך. ניתן ליצור ריצוף ויטראז'ים, זה קצת יותר יקר מאריחי רצפה מסורתיים, אבל ניתן לעשות זאת בצורה חסכונית ויחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר. כמה בתים לקחו את הרעיון הזה ויצרו תחושות פסאודו של רחבת ריקודים כדי לבדר אורחים ומבקרים. בדיוק כמו ריצוף זכוכית צבעוניים או טקסטורות בכל חדר, ואז להחמיא לו עם כדור נצנצים מואר התלוי מעל ומערכת סטריאו פורחת, אז יש לך את הדיסקוטק הפרימיום בבית שלך.

עיצובי בריכת שחייה מזכוכית צבעונית

ניתן להשתמש ביישום משוכלל יותר של חיפויי ויטראז'ים ואריחים בתרחישים חיצוניים. ניתן להעניק מראה מתוק לאזורי הבריכה שלכם, בהם ניתן להכניס ויטראז'ים לשוליים, לשבילים או בחללים לישיבה מסביב לבריכות שחייה או לג'קוזי שלכם. זוהי דרך צבעונית להפוך אזור בריכה פשוט לאומנותי ומהנה בשעות האור, אם כי הדגשים של ויטראז'ים תחת אור הירח הופכים אותו למרקם רומנטי למסיבת השחייה בערב. זהו רעיון שעשוי לעלות קצת יותר, אבל התוצאות מדהימות עבור פרויקט חיצוני לחדש את הבית שלך בצורה מסוגננת.

ויטראז' חלונות ופאנלים

דרך פשוטה מאוד להוסיף צבע ומרקם לחלל שלך היא שימוש בחלונות ויטראז', אבל אם זו לא אופציה, בחירה קלה יותר היא לוח ויטראז' לתלייה מעל החלונות שלך. תלוי בקלות על ידי שרשרת עם מעט חומרה, וזה משנה את הסביבה שלך!Source by Karen Pugley

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.