5 רעיונות שיפוץ למטבח מסדרון מעורר השראה (מטבח גלריה).פריסות מטבחים בגלריה נפוצות בבתים להשכרה ובדירות שבהן השטח הפנוי כרוך בפרמיה. בין המאפיינים העיקריים של עיצוב מטבח מסדרון כזה, הוא הפריסה הייחודית שלו. המשטחים, הארונות וכל מכשירי המטבח ממוקמים בדרך כלל זה מול זה ובקווים ישרים. מטרת הסדר הייחודי הזה היא למקסם את השטח המצומצם, תוך הקפדה על הפעלת כמה שפחות תנועה בעת ביצוע משימות מטבח שגרתיות.

רעיונות קישוט ושיפוץ אלה עבור פריסת גלריית המטבח שלך יסייעו לך להרחיב חזותית את המראה של המטבח הקטן שלך:

1. מיקום מושלם של פריטים

המשימה הראשונה שלך צריכה להיות למצוא את האתרים הטובים ביותר עבור כל האביזרים והמכשירים שלך. פנו קצת זמן כדי לעשות חשבון נפש על האופן שבו אתם עובדים כרגע באזור הבישול שלכם ובאמת לבקר את הזרימה. בהתבסס על הניסיון שחווית במטבח שלך; תעשה רשימה של כל מה שאתה לא אוהב. זה יעזור בעיצוב מטבח חדש שתהנה לעבוד בו.

בין הדברים שאתה רוצה לקחת בחשבון הם:

– מתקני אחסון

– מיקום מכשירי חשמל

– זרימת מטבח

– תאורה

– ניקיון

שיפוצים דורשים תכנון חכם וחשיבה חדשנית כדי להבטיח שבמטבח המוגמר יהיה מספיק מקום לכל הפריטים שלכם, והוא גם מקום מדהים לעבוד בו.

אף על פי כן, כשאתה מתחיל לשפץ את חלל הבישול שלך, כדאי לזכור את התקנות החשובות שאתה צריך לדבוק בהן באזור המקומי שלך. בהקשר זה, שימו לב לתקנים האוסטרליים 1428 ו-4299, שבהם יש הנחיות שימושיות לגבי מטבחים. להיות בקיא בהנחיות הבטיחות והבריאות של קוד הבנייה הלאומי (NCC) ושל מועצת חוקי הבנייה האוסטרלית יהיה גם רעיון מצוין.

2. עיצוב ארונות חכם

עם התקדמות בארונות, היום אתה כבר לא מוגבל לארונות לצלחות שלך ולמגירה לסכו"ם שלך. חלק מהגישות החדשניות לארונות יכללו:

– מגירות גדולות ועמוקות

– מגירות רחבות ודקות

– שלוף מדפים

3. חתוך את העומס במטבח

מטבחים קטנים יתמלאו במהירות בבלגן אם לא תחסל כל הזמן ביטים מיותרים. מטבח שאינו עמוס קל גם לניקוי. אתה יכול להשיג זאת על ידי שמירה על צמרות הספסל שלך תמיד נקיות והבטחת ניקיון מהיר לאחר כל ארוחה. זה ימנע מהמטבח הקטן שלך להיראות אפילו קטן יותר.

4. צור אשליה בחלל פתוח

מלבד יישום עיצובי ארונות עתירי תושייה והסרת כל עומס מיותר, ישנן מספר דרכים עדינות נוספות שתוכל להוסיף את התחושה של יותר מרחב ומרווח במטבח הקטן שלך:

I. תאורה טבעית: ייעל את האור הטבעי שנכנס למטבח שלך והימנע משימוש בווילונות.

ii. השתמש בצבעים בהירים: שימוש בצבע כדי להרחיב חזותית את החלל עובד במקומות אחרים בבית, וזה יעבוד באותה מידה במטבח הקטנטן שלך.

iii. השתמש במשטחים מחזירי אור: פריסת גימור מבריק ומבריק עבור משטחי המטבח שלך תהיה שימושית גם בהחזרת אור; לפיכך, יצירת אשליה של מרחב.

5. התייעצו עם אנשי מקצוע בתחום השיפוצים

קבלת ייעוץ מקצועי ממומחים לעיצוב מטבחים יעזור מאוד בהגשמת מטבח החלומות שלכם. אל תימנע מלחלוק את הרעיונות שלך עם מישהו שמטפל בעיצוב לפרנסתו.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.