4 רעיונות מרהיבים לעיצוב גינות לעסק האירוח שלכםכיצד לעצב תפאורה לגינה? אם עבר זמן מה בענף האירוח, כנראה שזו לא הפעם הראשונה שאתה שואל את השאלה הזו. למעשה, בכל פעם שצריך לעשות שינוי בחיק הטבע, השאלה הזו צצה תחילה. למרות שאין דרך אחת ליצור חיים בחוץ, תוכל לעקוב אחר כמה רעיונות לעיצוב גינות כדי לקבל סביבה אטרקטיבית.

כחברת ריהוט אירוח, אנו מוצאים את חובתנו לשתף אותך ועם לקוחותינו בכמה רעיונות לעיצוב גינות לברך את האורחים בצורה מסבירת פנים. אז תרשמו, ושקלו להשתמש ב -4 הטרנדים הבאים:

אימוץ גינון אנכי

בעת עיצוב חוצות, מסעדות, מלונות ואתרי נופש מתמקדים בעיקר בחלל האופקי על ידי בחירה קפדנית של ריהוט הגן והגשת תוכנית ההתקנה. עם זאת, מה שבדרך כלל נשכח הוא עיטור החלל האנכי של הגינה או המרפסת. רוב הגנים מכילים צמחים, פרחים ופסלים, אך שוכחים להוסיף מגע אנכי מיוחד. תוספת טובה תהיה קולקציית הירוקים של מותג רהיטי החוץ Maiori. הירוקים הם אדניות עם מערכת השקייה פשוטה לטיפטוף המאפשרת זרימת מים מלמעלה למטה, תוך ביטול משוטות מים והשקיית יתר.

יצירת סלון חיצוני סגור למחצה

מה התועלת בטיפול בגינה שלך ועיצוב הפטיו שלך אם לא תקבל את פני האורחים באוויר הפתוח? מגמה אחת שיש לעקוב אחריה היא יצירת חדר חיצוני סגור למחצה עם 3 קירות ותקרה. אזור זה יכלול שולחנות וכסאות מסעדות, או ריהוט גן במלון ליצירת חוויה ייחודית. המתכון הסודי לבניית חלל נעים הוא על ידי שמירה על התחושה של אזור חיצוני כך שהאורחים ייהנו ממזג האוויר היפה.

הצבת פרגולה לגינה

טרנד נוסף לקבלת אורחים בחיק הטבע הוא התקנת פרגולה באמצע הגן. תכונה זו מאפשרת למבקרים לשבת, לאכול או להירגע על ריהוט גן, ובמקביל להישאר מוגנים מפני אור שמש ישיר. הפרגולה יכולה להיות עשויה מעץ או, עבור סגנון יוקרתי יותר, מאלומיניום. לדוגמה, Jardinico מציגה את Attitude, מטרייה חיצונית המשמשת כביתן.

ערבוב חדש וישן בגינה

אלא אם כן נושא העסק שלך הוא לתת סגנון קלאסי באמצעות ריהוט בעל מראה ישן, הגיע הזמן להתחיל לשלב גישות שונות. לאחר שדיברתם, במאמר הקודם, על ערבוב והתאמת חומרים וסגנונות שונים, זה הזמן לערבב ריהוט חוצות ישן וחדש יחד. הכלל היחיד כאן הוא התאמה חלקה של שני הסגנונות מכיוון שחלק מהאלמנטים לא משתלבים היטב.

על מנת להביא את רעיונות עיצוב הגינה הללו לחיים, יהיה זה נבון להיעזר בחברת ריהוט אירוח שתוכל לסייע לכם בתכנון נכון. עסקים יכולים להתעלם מהמון פרטים, תוך שהם נותרים היבט חשוב לכל אחד ספק רהיטי חוץ.Source by Manuel S

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.