3 רעיונות מודרניים לשירותים קטנים – רעיונות נהדרים לשיפוץ חדרי אמבטיה שיפוצצו את דעתךחדר האמבטיה הוא תחום ההקלה שלך. זה צריך להביא נחמה ושמחה לחייכם וצריך לקבל את צרכי היומיום שלכם בסגנון ובאישיות. חדר אמבטיה קטן נראה שאין מקום לסגנון, אבל עם קצת מוטיבציה ויצירתיות, אתה יכול לשנות את החדר החשוב הזה. אם חדר האמבטיה שלך זקוק לשיפוץ, או רק מהפך קל, הנה כמה רעיונות נהדרים לשיפוץ אמבטיה שישפרו כל חדר רחצה משעמם או לא בסגנון.

חדר האמבטיה האקלקטי

להיות אקלקטי זה פשוט לקחת ממקורות או רעיונות שונים. אם אתם מחפשים רעיונות קטנים לאמבטיה, דרך מצוינת לעשות זאת היא לקחת מסגנונות שונים ולהוסיף את כולם יחד. רעיון עיצוב אקלקטי גדול אחד הוא ראש מקלחת צמוד תקרה. פשוט הוסף וילון מקלחת עגול למראה מדהים ותקבל סגנון ייחודי שאחרים יתפעלו.

חדר האמבטיה העכשווי

מראה מודרני נהדר לחדר האמבטיה שלך יכול באמת להוסיף לסגנון וליצירתיות של המראה שלו. עיצוב מודרני עוסק במציאת הסגנון האישי שלך ופשוט להרפות מהעכבות שלך. כדי להוסיף מראה אלגנטי ומודרני, הוסף כיור הדום לאמבטיה. הם נוחים במיוחד עבור חדרי אמבטיה קטנים, מכיוון שהם תופסים הרבה פחות מקום.

חדר הרחצה המסורתי

בעוד שמראה מסורתי נראה פחות מודרני, ניתן להוסיף אלמנטים שבאמת ידגישו עיצוב מודרני. הוספת מקלחון זכוכית תשמור על המראה המסורתי ותוסיף קצה מודרני שירשים כל חובב אמבטיה.

אל תתנו לחדר האמבטיה הקטן שלכם למנוע מכם לבטא את היצירתיות שלכם. בחר סגנון (או הרבה סגנונות שונים) והתפרע!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.