3 רעיונות לחדרי שינה לבנים מהנים ויצירתייםאם אתה מחפש רעיונות לחדר שינה לבנים לעיצוב מחדש של חדר השינה של בנך, אז אתה צריך לקרוא את המאמר הזה. אנחנו הולכים להסתכל על שלוש אפשרויות פופולריות עבור נושאים לחדר שינה עבור בנים בגילאים שונים.

עבור תינוקות, עיצוב חדרי שינה הם באמת יותר למען ההורים מאשר לילד. יש המון דרכים נהדרות לעצב חדר ילדים, בין אם תבחרו בפו הדוב, תיבת נח או עיצוב אחר.

בגיל הזה, זה באמת תלוי בך איך לקשט את החדר. טיול לחנות הצבעים המקומית שלך או לחנות שיפוץ בית כמו Lowes או Home Depot תיתן לך המון רעיונות לנושאים לנערים צעירים. רק קחו בחשבון שאם זה תינוקי מדי, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם ילד בן שנתיים או 3 שרוצה שהחדר שלו יעוצב מחדש כי הוא כבר לא תינוק!

לפעוטות, עד גיל 9 או 10 בערך, אחד העיצובים הפופולריים ביותר הוא סרט המכוניות של דיסני. רוב הבנים אוהבים מכוניות בכל מקרה, ודיסני מבצעים את קסמי יצירת הסרטים הרגילים שלהם עם הסרט הזה כדי להפוך אותו לפופולרי עוד יותר.

ברק מקווין, 'מאטר, דוק הדסון והחבורה יכולים להיות חלק מהחדר של בנך עם קצת עבודה. כמו ברוב הדברים שדיסני יוצרת, הם מוכרים המון מוצרים שונים עם מכוניות עליהם, כולל כמה דברים שתוכלו להשתמש בהם כדי לקשט חדר שינה.

ניתן לקנות שוליים טפטים של קארס, מדבקות קיר, מצעים ואפילו מיטת Lightning McQueen. דיסני אפילו מציעה כמה דוגמאות באתר האינטרנט שלהם לעיצוב חדר שינה של מכוניות, עד לצבעי הצבע הספציפיים כדי להפוך אותו לאותנטי ככל האפשר.

עבור בנים מבוגרים יותר, בני 10 או 11 ומעלה בשנות העשרה שלהם, יש הרבה אפשרויות. הסרטים, המוזיקה, משחקי הווידאו ותוכניות הטלוויזיה האהובים עליהם הם כולם נושאים פוטנציאליים לחדר השינה שלהם.

הדבר החשוב שיש לקחת בחשבון בגיל זה הוא באיזו מהירות הטעמים שלהם עשויים להשתנות. כל הדברים האלה יכולים להשתנות משנה לשנה, ואתם לא רוצים לעצב מחדש את החדר שלהם בכל פעם שהם מחליטים לרצות משהו חדש.

הדרך הטובה ביותר לעצב ערכת נושא לבנים מבוגרים היא להשתמש בצבעים ובעיצוב שהם כלליים למדי ואז להשתמש בדברים כמו פוסטרים, מדבקות קיר וכו' כדי "לעצב" את החדר. ככה, כשהלהקה/סרט/וכו' האהובים עליהם. שינויים, אתה יכול לשנות את חדר השינה ללא השקעה עצומה של זמן או כסף.Source by Ron LaHeche

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *