3 טרנדים בשיפוץ חדרי אמבטיה – מה בפנים ומה בחוץ



שוקלים לבצע שיפוץ חדר אמבטיה ראשי? עדכון חדר הרחצה הראשי שלך הוא השקעה מצוינת בבית שלך. לא רק שתהנו מכל הנוחות והנוחות של שיפוץ חדר האמבטיה הראשי שלכם, אלא גם השיפוץ הביתי החשוב הזה יוסיף ערך לבית שלכם.

כשזה מגיע לשיפוץ חדר אמבטיה, יש לך אפשרויות. ייתכן שתתעניין בשיפוץ קטן יותר עם שינויים פשוטים כמו שכבת צבע טרייה, הוספת מדפים ומתלים לאחסון, או מגבות חדשות, מראות ואביזרים אחרים. אם יש לך תקציב גדול יותר ותוכנית שיפוץ חדר אמבטיה נעלה יותר, זה עשוי לכלול הסבה של מקלחת אמבטיה מסורתית למקלחון, ושדרוג השירותים, הארונות, הריצוף, התאורה והכיורים שלך.

לפני שתסיים את התוכניות שלך לשיפוץ חדר אמבטיה, למד על מגמות העיצוב העדכניות, החומרים והאפשרויות. אתם רוצים לוודא שאתם מפיקים את המקסימום מההשקעה שלכם, ושאתם אפילו נהנים מתשואה במשך חודשים ושנים קדימה.

3 טרנדים בעיצוב חדרי אמבטיה

1. מקלחות באמבטיה בחוץ, מקלחות כניסות פנימה: אמבטיות מקלחת, למרות שהן עדיין פונקציונליות, הן פחות מסוגננות עבור שיפוץ אמבטיה. מקלחונים מתחילים להחליף אמבטיות בגלל הפונקציונליות ואפשרויות העיצוב הנרחבות שלהם. כיום, מקלחונים רבים עשויים מכמה סוגים שונים של חומרים, ביניהם: שיש, גרניט, רעפים וזכוכית. אמבטיות נוטות להיראות עומדות בעיצוב הפורצלן הפשוט שלהן. זריקת האמבטיה למראה האלגנטי והמרווח שמציעה מקלחון יכולה בהחלט להוסיף מראה רענן. בעוד שמשפחות גדלות עשויות לדרוש אמבטיה לילדים קטנים יותר, תא מקלחת יכול להיות פונקציונלי באותה מידה עבור אלה המבוגרים יותר. מקלחון מספק יותר נגישות ואפשרויות להתאמה אישית של המראה של חדר האמבטיה החדש שלך.

2. לזרוק שטיחים החוצה, אריחים פנימה: בואו נודה בזה, לזרוק שטיחים לחדר האמבטיה הם בדרך כלל נחלת העבר. פיסות הבד הללו הופכות לכר גידול לעובש, חיידקים ואפילו סכנות מעידה. במקום להוסיף חתיכת שטיח או לוח, למה שלא תבחר עיצוב אריחים מסודר כדי להעניק לחדר האמבטיה שלך אלגנטיות פונקציונלית? היום יש כל כך הרבה צורות, סגנונות וצבעים של אריחים שתאהבו את הדרך שבה תוכלו לשנות את החלל הזה. האריח שלך צריך לשקף את סגנון האמבטיה החדש שלך ולהוסיף לאופי של החלל. עבור אפשרויות אריחים, אולי תשקול משהו יוצא דופן כמו אריחי עץ מלאכותיים או עיצובים מתכתיים חדשים יותר, או שתבחר בקלאסיקה נצחית כמו אריחי רכבת תחתית. יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות כמו עץ ​​מלאכותי, אמנות אריחים ים תיכונית או אפילו רק אריח הרכבת התחתית הפופולרי.

3. צבעים רועשים החוצה, צבעים רכים ב: שיפוצים רבים של חדרי אמבטיה כוללים יישום עיצוב מושך בכמות מוגבלת של שטח. צבעים חזקים הם לא חבר שלך אם יש לך חדר אמבטיה זעיר. צבעים בהירים, קשים או כהים, לעתים קרובות קרובים לחלל. צבעים רכים וניטראליים יותר יאיר את האזור שלך ויוסיף מראה פתוח רענן לחדר האמבטיה שלך.

בעת שיפוץ חדר האמבטיה שלך, שקול את הטרנדים העדכניים ביותר בחדר האמבטיה, כולל שלושת המפורטות לעיל, לפני שאתה מקבל החלטות עיצוביות כלשהן. ללא קשר לחלל שאתה עובד איתו, אתה יכול להפוך חדר אמבטיה בכל גודל למקלט אישי.

עבודה עם מנוסה חברה לשיפוץ אמבטיה יקל עליכם בהרבה את תהליך שיפוץ חדר האמבטיה. צוות עיצוב חדר אמבטיה יכול ללמד אותך על כל האפשרויות שלך, ולעזור לך לבחור את החומרים הטובים ביותר עבור השיפוץ שלך.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.