תכנן את אווירת הסלון התוססת והפונקציונלית ביותרבני המשפחה מתאספים לשיחה, עבודה וטלוויזיה בסלון. מסיבות ואירועים רשמיים מפגישים אנשים מגוונים. יש לשאוף לעיצוב פנים נעים ואלגנטי. התחל לעצב את האלמנטים השונים. הכוונה היא ליצור מצב רוח נינוח המאפשר לתת וקח הדדיים תוך מתן אפשרות למישהו לעבוד אם הוא רוצה.

שולחן משרדי בפינה יכול להקל על העבודה עם הציוד התקשורתי והאלקטרוני הדרוש. בחלק מהסלונים יש פינת מדיטציה שקטה כדי להזכיר את הצורך בשלווה.

שילובי צבעים, מיזוגים וניגודים

רקע נייטרלי אמור לעבוד טוב מאוד בתור קנבס שחושף נופים אינסופיים. אריחי קיר בעלי מרקם יוצרים פלאים. לבן, שזוף ואפור ישתלבו טוב מאוד עם צבע בהיר מנוגד כמו כתום.

סט רהיטים דלים

הימנע מגודש בריהוט מוגזם המונע קלות תנועה. פריטים מעודנים עובדים היטב בסלונים קטנים. חללים גדולים יותר יכולים להכיל ספה מפוארת או שתיים במרכז ולא לאורך הקיר. כך נוצרת סצנה אינטימית לדבר מתוק. שטיחים מגדירים היטב חללים ועושים חלוקות על הרצפה.

רצפה אטרקטיבית

רצפה יפה ושימושית תהיה בסדר גמור! אריחים מזוגגים מזוגגים הם עמידים מאוד ולא נקבוביים, עשויים מחימר, ספטור פלד וקוורץ. הם יברח עוד ועוד, מלבד התנגדות לכתמים ושריטות. בחר מתוך עיצובים רבים, חלקם מחקים שיש או עץ.

פנטזיית התאורה

עיצוב סביבות באמצעות טריקים של תאורה. השתמש בשכבות תאורה והתקן מספר מקורות התואמים זה את זה. חדרי מגורים יכולים להשתמש בשילוב של תאורת שולחן ורצפה בעוד שאורות הדגשה יתמקדו ביצירות אמנות וקירות, מדים או כונניות ספרים. אפקט אגדה אפשרי בהחלט עם תאורה רכה ואינטימית בגווני ענבר כמו בפנים החנויות.

וילונות חלומיים

סצנה מפוארת נוצרת באמצעות שימוש חכם בווילונות. הם יכלו לעטוף את החלונות והקירות, לרדת לרצפה להשפעה דרמטית. הימנע מווילונות קטנים שגורמים לחדר להיראות קטן למדי. חוץ מזה, החליפו וילונות לפי הזמן בשנה או לפי רצונם של בני המשפחה.

וילונות מודפסים או זוהרים, פרחים או חושך מעוטר, כל כך הרבה אפשרויות זמינות. צבעים עזים כמו אדום וצהוב ליצירת סביבה נעימה ולקידום התרגשות באמצעות משחק של אור עם הגוונים. ודא כי מספיק אור טבעי נכנס לחדר והימנע מאווירה חשוכה, במיוחד במהלך היום.Source by Amy Brown

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.