תכנון שיפוץ מטבחתכנון שיפוץ מטבח

אם אתם מתכננים לשפץ את המטבח שלכם אז יש לקחת בחשבון היבטים שונים לפני שתתחילו. להלן שורה של שלבים ומדריכים שתוכלו לזכור כדי להפוך את שיפוץ המטבח לאירוע בונה ומהנה.

תוכנית בסיסית

תוכנית מפורטת מחושבת היטב היא חובה לפני שתתחיל לשפץ את המטבח שלך. תוכנית זו צריכה להיות מתוכננת תוך התחשבות בהיבטים הטובים והרעים הנוכחיים במטבח שלך. לאחר מכן עליכם להחליט האם אתם מתכננים לעצב את המטבח בעצמכם, להשתמש במעצב מטבח או פנים או לעבוד עם מפיץ ארונות או הום סנטר. כמו כן, יש לזכור מגמות שימוש מודרניות וניצול מיטבי של החלל.

רַצָפוּת

יריעות ויניל היו בחירה פופולרית עבור רצפות מטבח מכיוון שהוא זמין במגוון עיצובים, טקסטורות, טווחי מחירים וצבעים. זה החליף היום את הלינוליאום, שהיה מועדף בימים מוקדמים יותר. אריחי קרמיקה, רצפות עץ וחומרים ידידותיים לסביבה הם עוד אפשרויות טובות לריצוף עמיד ומראה טוב.

סביבת עבודה אופטימלית

טרנדים מודרניים מראים שכיום זוגות או משפחות גרעיניות לרוב מבשלים יחד וחולקים מטלות מטבח. לכן יש לנצל את שטח העבודה במטבחים של היום כך שיותר מאדם אחד יוכל לעבוד ביעילות מבלי להפריע לאדם השני. אתה יכול גם ליצור מרכזי עבודה נפרדים על ידי הפרדת חללי עבודה עם כיורים, מיקרוגל או מכשירים אחרים.

שטח אחסון

טרנדים מודרניים גם מצביעים על כך שכיום עם נשים מתאמנות, מעט מאוד פריטים מבושלים מאפס ויש צורך להגדיל את שטח האחסון לפריטים. כך ארונות נכנסו למקום בגדול. אפשר לבחור בין ארונות ללא מסגרת וממוסגרים וניתן להזמין אצל יצרני עיצוב בהתאמה אישית או סטנדרטית. בדוק אם יש פריסה, הטיה החוצה ותכונות אחסון אחרות בתוך הארונות.

כיורי מטבח

כיורים הם מרכיב חשוב בכל מטבח. אלו זמינים היום במגוון צבעים, חומרים, גדלים ואפשרויות עיצוב שיתאימו לכל כיס. אתה יכול לבחור בין דגמי ברזל יצוק, נירוסטה, פלסטיק ודגמים לתלייה עליונה או מתחת. אתה יכול גם לבחור בין דגמים של קערה אחת, קערה כפולה, עמוקה ורדודה.

בהתחשב במכשירי חשמל

בעת רכישת מכשירי חשמל למטבח שלכם זכרו שאלו צריכים להתאים לכל הקונספט של עיצוב המטבח. בחר בין סגנונות מובנים או עומדים חופשיים ובחר טווחי חומרים המתאימים לשילובי הצבעים והחומרים המשמשים במטבח שלך.

לנו ב-totalremodeling.com יש מגוון רחב של אפשרויות שיתאימו לכל דרישות העיצוב שלך. מלעזור לך לבחור את החומרים, הצבעים והעיצובים הנכונים, המומחים שלנו כאן רק כדי להפוך את פעילות שיפוץ המטבח שלך לחוויה נפלאה.Source by Dan Noyes

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.