שלושה טיפים לרעיונות לעיצוב חדרי אמבטיה קטניםחדר אמבטיה קטן יכול להציע רעיונות עיצוביים רבים. ישנם דברים מסוימים שאתה יכול לעבוד איתם שכולם מוכנים. תאורה חיונית בחללים קטנים ואתה רוצה לקבל תאורה טבעית בחדר האמבטיה או דרך להאיר את החלל כך שייראה גדול יותר. חדרי אמבטיה קטנים וכהים יכולים להרגיש כמו קופסה.

הטיפ הראשון ברעיונות עיצוב לחדר אמבטיה קטן צריך להיות בחינת התאורה. האם יש חלונות? אילו תכונות אור מותקנות? האם האור הזמין זורק מספיק אור לחדר? ניתן לכסות את החלונות בעזרת יריעת פלסטיק קליפה והדבקה הנראית כמו ויטראז ', זכוכית כתושה או זכוכית אטומה שתציע פרטיות אך עדיין תכניס אור טבעי וניתן למצוא אותה בכל חנות שיפוצים לבית.

גוף תאורה מרכזי לחדר האמבטיה הוא בדרך כלל סטנדרטי כך שלא מופיעים צללים באף פינה ותאורה מעל חדר האמבטיה ניתן לבצע מראות באמצעות תאורת רצועות או על ידי התקנת אורות מעל המראות. אם יש לך ילדים בבית ניתן להשתמש במנורת לילה כדי להחמיא לעיצוב חדר האמבטיה שלך כגון עץ דקל, בית אור, דגים וכמעט כל צורה אחרת שאתה יכול לדמיין. אם אתה רוצה יותר אור טבעי אתה יכול להתקין צוהר קטן שניתן להכניס אותו דרך הגג ולמעשה הוא מספיק קטן עד שהם אפילו משמשים בארונות ובאזורים לסט מכונת כביסה ומייבש שנמצא בארון במסדרון.

הטיפ השני יהיה לבחון את הקירות. האם הם כהים או בהירים? האם ניתן לצבוע אותם? צבעים בהירים משקפים אור ויכולים לגרום לחלל קטן להיראות גדול יותר. צבעים כהים סופגים אור ויכולים לגרום אפילו לחלל גדול להיראות קטן יותר. ניתן לצבוע על טיח, קיר גבס ואפילו ציפוי. הוספת גבול לחלק העליון של הקירות העונים לתקרה יכולה להוסיף צבע, לכוון את העין ולהוסיף קסם לכל חדר אמבטיה.

הטיפ השלישי הוא הוספת שטח אחסון. שחקו עם כמה רעיונות כמו הוספת יחידת מדפים שמתאימה לשירותים. התקן ארון קטן שיש בו רק מדפי תיל עמוקים בגודל 12 אינץ 'המחוברים לקיר וסגור במסך מתקפל כשקצהו אחד מחובר לקיר והשני עם וו ועין. הוסף מדפי תיל לחלק הפנימי של ההבלים לאביזרים .Source by Derek Farley

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.