שיפוץ חדרי אמבטיהמספר אתגרים לא רצויים מתעוררים בעת עדכון חדרי אמבטיה מסוג ישן יותר מהצנרת העתיקה המובילה אל תא המקלחת, האמבטיה או הכיור לריצוף פגום במים. אתה אף פעם לא יודע מה תמצא ברגע שתתחיל לנתח את חדר האמבטיה. כשאתה מרים את ריצוף הקרמיקה או הוויניל הישן הזה, אל תופתע מה יכול להיות מסתתר מתחת לפני השטח. לאחרונה סיימתי סיור לשיפוץ בתים עם חברת קבלנות בתים מקומית, מכיוון שבקרוב אתמודד עם שיפוץ חדר האמבטיה שלי ורציתי להבטיח ששום דבר לא יישאר ליד המקרה מכיוון שאעשה את רוב העבודה בעצמי.

הפניתי את המיקוד שלי לפרויקט שיפוץ חדר האמבטיה, נלקחתי כמה צעדים אחורה ממה שראיתי ומהר מאוד הבנתי, אם בהתחלה העבודה לא תבוצע כהלכה, למעשה תוציא יותר כסף בתהליך התיקון. מכיוון שאריחי הקרמיקה לא הונחו כראוי, נזקי מים חמורים נגרמו עם הזמן והיו זקוקים נואשות להחלפה, המרגמה לא פוזרה באופן שווה על גבי לוחות הרצפה, מה שפינה את מקומו לדיקט נרקב ובסופו של דבר הוביל לכך שצריך להתחיל מאפס. אם אינכם מקצוענים וזקוקים לייעוץ לגבי טכניקות התקנה נכונות, חנויות לחומרי בניין מקומיות מקיימות לעיתים קרובות שיעורי סוף שבוע על מספר פרויקטים שונים של שיפוץ הבית. החל מהתקנת מקלחונים חדשים, לוחות אמבטיה או תאי מקלחת, כל מה שצריך לדעת לפרויקט שיפוץ חדר האמבטיה שלכם. השקעה של כמה שעות מזמנכם כדי לעשות את זה נכון בפעם הראשונה תשתלם בטווח הארוך או אם אתם מחפשים לשכור מומחה, לפני שתעשו זאת, חקרו ביסודיות פרויקטים של קבלנות בתים בעבר וקבל הפניות ממקורות שונים.

הזמינו קבלן שירותים שיבצע את השיפוץ שלכם

אם יש לך חברים או קרובי משפחה שעשו עבודה כלשהי באמצעות חברת קבלנות בתים, צא החוצה ותראה את הביצוע. הזדמן לי לבקר בבית ישן יותר ששופץ מהיסוד, בו לקחה על עצמה חברת קבלנות הבתים את התחייבות הענק של תלישת והתקנה של ריהוט חדש לאמבטיה, חדר רחצה חדש וריצוף קרמיקה חדש. הפרויקט הוענק ל-Pano Sofianos מחברת Rombus.ca Home Contracting Ltd., הממוקמת בטורונטו, קנדה, העוסקת בתחום שיפוץ הבית כבר כמה עשורים ומהווה את התקדים באומנות מעולה.

פרפקציוניסט וקפדן ביותר בכל הנוגע לביצוע העבודה כמו שצריך, פאנו סופינוס לא משאיר דבר ליד המקרה. חדר האמבטיה הציורי נראה כאילו הוא שייך לכריכה הקדמית של Better Homes and Gardens, חדר האמבטיה המעוצב היטב כלל אמבט פינתי יפה לשימור מקום, ראש מקלחת גשם מסורתי קבוע, ארונות אחסון צמודים לקיר, כיור אמבטיה חדש וצבע אדמה. ריצוף רצפת קרמיקה. כאשר חדר האמבטיה הושלם היה זה עיצוב מקצועי שסיפק חלל שקט שכלל וריאציות עדינות של צבעי קירות, עבודות עץ וארונות אמבטיה, כל אלו שיפרו חזותית את מראה חדר האמבטיה והעניקו מראה של מרווח. מומלץ מאוד אם תקבלו את ההזדמנות לראות ממקור ראשון את העבודה הקודמת של משרד שיפוצים כפי שעשיתי במקרה של Rombus.ca Contracting, זה יעזור בתהליך הבחירה על בסיס תמחור ואיכות העבודה.

חתמו על חוזה עם חברת עיצוב חדרי האמבטיה שלכם

לפני החתימה עם הקבלן הביתי, בדקו היטב את עבודתם תחת זכוכית מגדלת, חפשו את הסדקים והתלמים הקטנים ביותר באריחי הקרמיקה, בחנו את הדיוס, האיטום סביב האמבטיה, המקלחות, הכיורים וכל ארון יחד עם כל פגמים בקירות, זכרו ברגע שקבלן הבית נעלם מאתר העבודה, זה יכול להיות קשה להחזיר אותם לבית כדי לבצע תיקונים. כמו כן, חשוב מאוד לנסח חוזה מחייב בין בעל הבית לבין החברה שאתה שוקל לשכור עבור פרויקט שיפוץ חדר האמבטיה שלך ואל תחתום על כל קו מקווקו עד שאתה מרוצה לחלוטין עם כללי העבודה והמדיניות שלהם. אתה רוצה לוודא שהחברה שאתה שוכר תחזור לאתר העבודה כדי לבצע את כל התיקונים הדרושים אם משהו ישתבש בהתקנת חדר האמבטיה מהצנרת ועד הריצוף, היותך חכם צרכני יגן על ההשקעה שלך.

נכתב על ידי שלי מרפי מטעם www.victoriaplumb.com קמעונאית מקוונת של רהיטי אמבטיה, מקלחות אדים, מארזי מקלחת, אמבטיות ג'קוזי ומוצרים הקשורים לאמבטיה המשרתת את הממלכה המאוחדת.Source by Shelley Murphy

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.