שיפוץ בית, פריסת חדר אמבטיהישנם היבטים רבים ושונים של שיפוץ הבית, פריסת חדר האמבטיה. אתה לא בהכרח צריך לשנות את פריסת חדר האמבטיה שלך כדי לקבל מראה רענן ועדכני לחדר האמבטיה שלך. לשיפוץ הבית הזה שינינו את המראה בקלות ובזול.

השלבים שנקטנו לשיפוץ הבית הזה, פריסת חדר האמבטיה היו:

הסירו את הטפט וצבעו את חדר האמבטיה בצבע לבן טרי. במקרה אנחנו משתמשים בצבע לבן בשם Swiss Coffee.

זיגג את אריחי האמבטיה והמקלחת בלבן.

הסירו את הכיור הישן, יהירות וארון התרופות והחליפו את הפריטים הללו בריהוט מעודכן.

החליפו את דלת המקלחון הישנה בדלת מקלחון חדשה מזכוכית שקופה.

קניתי והתקינו אביזרי כיור ומקלחת חדשים יחד עם מתלים חדשים למגבות.

ריצפו מחדש את רצפת חדר האמבטיה באריח לבן מעודכן.

כדי להפחית את העלויות עם שיפוץ הבית, פריסת חדר האמבטיה, שקול לזגוג את אריחי האמבטיה לעומת לקרוע את האריחים הישנים ולהתקין חדשים. בחדר האמבטיה הזה היו אריחים כחולים במקלחת ואריחים בצבע חום-אדום כקישוט. הבאנו מישהו שלא רק ניקה את האריחים, אלא גם זיגג אותם בלבן ויצר מראה חדש לגמרי לחדר האמבטיה.

אמצעי חיסכון נוסף שנקטנו הוא שקנינו שידת ניקיון וארון תרופות שלא היו 100% מושלמים. לארון היה שבב קל בפינה אחת של הארון ולארון התרופות היה סימן בצד. קשה לזהות את שני הפגמים הללו אלא אם כן מציינים אותם. כל עוד הפגמים האלה לא מורגשים בקלות, לפעמים אתה יכול להתמזל מזל ולמצוא בדיוק את מה שאתה צריך במחיר מצוין! יש הרבה קמעונאים של מטבחים ואמבטיות שלא רק מוכרים סחורה חדשה אלא יש להם גם חדר אחורי שבו הם מאחסנים סחורה פחות ממושלמת הזמינה למכירה גם כן.

מכיוון שבבית זה היה רק ​​חדר רחצה אחד, קנינו לא מעט מתלים למגבות על מנת למקסם את מספר המגבות שניתן לתלות בו זמנית. המחשבה שלנו הייתה, שככל הנראה יתגורר בבית יותר מאדם אחד. האביזרים שקנינו היו לא יקרים אך במראה מודרני. לחנויות מחסנים גדולות כמו Home Depot או Lowe's יש מבחר גדול של אביזרי אמבטיה ומקלחת במחירים תחרותיים.

לכן, אל תיבהל כשמגיע הזמן לעדכן את הבית שלך עם שיפוץ הבית, פריסת חדר האמבטיה. לא תמיד צריך להוציא עשרות אלפי דולרים על מנת להעניק ערך מוסף לבית עם חדר אמבטיה מעודכן.Source by Andrea Schall-Hammer

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.