רעיונות קישוט שונים באמצעות לוחות ויטראז 'בביתךהשימוש בזכוכית צבעונית כקישוט מתוארך למאה ה -12 דרך עלייתה של הקתדרלה הגותית. כיום, כמעט כל הבתים משתמשים בהצעות הזכוכית הוויטראז 'העיצובית.

להלן כמה טיפים מוכחים לגבי שימוש בוויטראז 'בחללים הכבושים שלך.

במשרד

אתה יכול להשתמש באלמנט קישוט זה כדי להוסיף מגע משלך למשרד שלך. לוחות זכוכית צבעונית יכולים לשמש כחזיתות מגירות או חזיתות ארון כדי להוסיף יופי למשרד המעוצב היטב שלך. ניתן להשתמש בלוחות זכוכית צבעונית גם על חלונות כדי לשדר מראה תוסס ומפואר בתוך החדר.

עם אח

אתה יכול לגרום לחדר שלך לרקוד עם אפקטים צבעוניים כדי לגרום לו להיראות זוהר ואלגנטי. ניתן להשיג זאת באמצעות לוחות זכוכית צבעונית סביב האח שלך. קיימים סגנונות רבים של מסכי אח. הזכוכית תפוצץ את האפקט המאיר של האש כדי להקרין את החדר שלכם עם אפקטים מרובים.

בתור מנורה

רהיט זה מלבד סוג של אביזר יכול לשמש לקישוט הבית שלך. אתה יכול ליצור סגנון קלאסי, אירופאי, עתיק או כפרי לכל חלק בבית שלך. זה, עם סוגים אחרים של מנורות, ייצור אפקט תאורה שכבתי יעיל. מנורת ויטראז 'יכולה ליצור חדר מואר היטב.

הצבעים על הזכוכית הצבעונית של המנורה מוארים על ידי מקור האור של המנורה, ובכך מייפים את החדר שלך. זה ישפר ויעצים את הנוף האסתטי.

פתחי דלתות

לוחות הזכוכית בצידי הדלת שלך ומעל לדלת שלך משתפים פעולה עם האור הנכנס ליצירת אווירה נפלאה, מפוארת ומסבירי פנים. הנוף המובלט הזה על ידי הזכוכית הצבעונית יברך את המבקרים בביתכם ויגרום להם לראות את הייחודיות של ביתכם.

כמו מראות קיר

מראות מוכתמות על קיר יכולות להתאחד עם צורות קישוט אחרות כדי לשנות ולשפר את נקודת המבט של חלק מהבית שלך. ניתן להשתמש במראות קיר עם כוסות מוכתמות בחדר השינה, בסלון או בחדר האוכל. זה גם ישפר את האקסטזה ויחדיר הוד בחדר.

בחדר אמבטיה

השתמש בחפץ קישוט זה כדי להפוך את חדר האמבטיה שלך ליותר מסתם מקום לאמבטיה או מקלחת. עם לוח זכוכית צבעונית המשמש בחלון, או כקיר חדר האמבטיה, תוכלו להעניק לכם אפקט מרגיע לחדר. זה יעזור לך להגיע למצב נפשי מרגיע כדי להקל על הלחץ של היום. זה עושה את החדר הזה שליו ורגוע.

ויטראז'ים מציעים לך את היתרון בשיפור הנוף של הבית שלך עם קישוט ייחודי שאין שני לו. הבית שלך יהיה שווה לקרוא לבית עם שילוב של צבעים שונים באמצעות ויטראז '.Source by Karen Pugley

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.