רעיונות נהדרים לשיפוץ חדר האמבטיה שלךאז החלטתם שהגיע הזמן לשפץ את חדר האמבטיה שלכם – מעולה! אבל איפה כדאי להתחיל, ומה צריך להיות בראש סדר העדיפויות שלך? הנה כמה טיפים שכדאי לזכור כדי להבטיח עבודת שיפוץ איכותית ביותר.

בחר בחלל

חדרי אמבטיה רבים יכולים להרגיש קטנים וצפופים. לפעמים צריך לעבוד עם השטח הפנוי. אם יש לכם חלל קטן, התמקדו בעיצובים חוסכי מקום שיגרמו לחדר להרגיש קליל ואוורירי. שקול לאפשר מספיק מקום דלפק לשני אנשים, גם אם אתה צריך להקריב כיורים "שלו ושלה". יותר אנשים מוצאים ששטח דלפק עדיף על כיור כפול בחדרי רחצה משותפים. בחדרי אמבטיה גדולים יותר, שקול להציב קיר פרטיות כדי להסתיר את אזור השירותים.

שטח אחסון

חיוני לאפשר מקום אחסון מתאים בחדר האמבטיה המשופץ שלך. אל תשכחו לכלול מקום למגבות ומוצרי טואלטיקה בעיצובים שלכם, וכן ארון תרופות לצרכי עזרה ראשונה!

תאורה ואוורור

נקודות צל בחדר אמבטיה הם הדבר האחרון שאתה רוצה. אם עדיין לא הותקן, ודא שיש גם תאורה עילית וגם תאורת כיור סביב ארון התרופות ואזורי המראה שלך. אוורור נכון ומאווררים, יחד עם תאורה נכונה, יסייעו בהפחתת צמיחת עובש וטחב.

בחר חומרים מתאימים

חומרים וצבעים קלאסיים טובים יותר בטווח הארוך מאשר אופנות חולפות שייראו מיושנות רק בעוד כמה שנים. פורצלן, גרניט וקוורץ נותרו אפשרויות פופולריות עבור אריחים, משטחים או כיורים. לבנים, פסטלים וגווני אדמה בהירים יותר נשארים הצבעים האהובים. ולמרות שקניית מוצרים באינטרנט הפכה פופולרית, תמיד מומלץ לאסוף אותם או לקנות אותם באופן אישי, כדי שתוכלו להבטיח שהצבע והגודל יהיו בדיוק מה שרציתם.

תפנקי את עצמך קצת

בחרו לפחות פריט אחד שתמיד חלמתם שיהיה לשירותים שלכם והוסיפו אותו לרשימה. אין זמן טוב יותר לעשות את זה מאשר בזמן שאתה כבר משפץ. וזכרו – ללכת על הקילומטר הנוסף הזה יוסיף לערך הבית שלכם!

בחר את איש המקצוע המתאים לתפקיד

חיתוך פינות בחומרים או עבודה יביא למראה לא מקצועי שעלול לאכזב בטווח הארוך. כמו כן, בעוד שפרויקטי עשה זאת בעצמך הפכו לפופולריים יותר ויותר, איש מקצוע יכול למצוא ולייעץ לגבי בעיות נסתרות כגון נזילות או נזקי מים שעלולים להתגלות במהלך פרויקט השיפוץ.

שדרוג ליעילות מים

תקנים מודרניים הופכים לחסכוניים יותר במים. שאל את האינסטלטור שלך על אילו מכשירים וחיסכון במים תוכל להתקין במהלך השיפוץ שלך. שדרוג יכול לעזור לחסוך כסף בחשבונות המים בעתיד ולעזור לתרום למאמצי חיסכון במים.

אל תמהר

קח את הזמן שלך לשקול מה אתה באמת רוצה לפני שתשקיע את הזמן והכסף בשיפוץ כדי להבטיח שתקבל את מירב הסיפוק מזה, ואל תתעלם ממשהו שהיית באמת רוצה לעשות.Source by Jenny L Star

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.