רעיונות לשיפוץ חדר אמבטיהשיפוץ חדרי אמבטיה הוא לעתים קרובות פרויקט שיפוץ בית פופולרי עבור בעלי בתים חדשים וישנים כאחד. זה עשוי לכלול צביעה, שימוש במשטחים חדשים, כיורים, חלונות, שיפוע מחדש, רצפות, מכשירי חשמל, פתחי אוורור או תאורה טובה יותר. לפני שתתחיל בפרויקט של שיפוץ חדר האמבטיה שלך, להלן כמה טיפים ורעיונות שיהפכו את החוויה לפוריה עוד יותר.

תִכנוּן

תכנון טוב מסייע רבות בהשגת עיצוב החלומות שלך. תחילה החליטו אם אתם רוצים לקחת את הפרויקט בעצמכם או להביא סיוע של מעצב פנים, קבלן שיפוץ אמבטיה או מומחה לשיפוץ הבית. שקול את התקציב שלך בשלב זה וגם תעדוף את ההיבטים שאתה רוצה לשפץ. האם אתה רק רוצה לבצע רק כמה שינויים עם תיקונים קלים או לתת לחדר האמבטיה שלך מראה חדש לגמרי.

העיצוב

לאחר מכן יש למדוד את חדר האמבטיה לפי מידות וכדי לקבל מושג כיצד ניתן לנצל בצורה הטובה ביותר את החלל הפנוי. עכשיו שקול עיצוב טוב שנותן תחושה של קלאסה ומרחב לחדר. זכרו גם לא להשתמש ביצירתיות במחיר הפונקציונליות של חדר האמבטיה.

קירות ורצפות

אתה יכול לשקול לצבוע את הקירות שלך או להשתמש באריחי קרמיקה או גרניט כדי להתאים לקונספט של חדר האמבטיה. אפשרויות ריצוף פופולריות כוללות אריחי קרמיקה, לינוליאום ולוחות בסיס.

מכשירי החשמל

קחו בחשבון את מכשירי החשמל הזקוקים לשיפוץ ביחס לעיצוב החדר. אולי כדאי לשנות את התאורה, האמבטיות, הכיורים, המקלחות, הברזים והשירותים ביחס לקונספט של החדר כולו. השתמש בצבעים ובחומרים המתאימים.

היבטים אחרים

לבסוף אולי כדאי לשקול להשתמש בשטח לאחסון שבו אתה יכול לערום דברים שאתה לא רוצה שייראו בחוץ. השתמש בארונות העשויים מחומרים מתאימים כמו עץ, למינציה או מתכת שיתאימו לעיצוב חדר האמבטיה שלך. מלבד אחסון, שקול ארגונומיה וזכור מגמות שימוש מודרניות עבור חדר אמבטיה יצירתי ופונקציונלי.

בעוד ששיפוץ חדר אמבטיה יכול להיות פרויקט מרגש, זה יכול גם להיראות מרתיע בגלל ההיבטים השונים שיש לקחת בחשבון עבור המראה והעיצוב שאתה צריך. לנו ב-totalremodeling.com יש מגוון של אפשרויות, עיצובים, צבעים ומרקמים שיעזרו לך בתהליך. פאנל המומחים שלנו גם כאן רק כדי לעזור לך לשפץ את חדר האמבטיה שלך לעיצוב החלומות שלך.Source by Dan Noyes

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.