רעיונות לקישוט קל לחדר שינהקישוט חדר השינה שלך יכול להיות דרך מצוינת לתת לעצמך מפלט רגוע, אך כל כך הרבה אנשים מזניחים את החדר הזה. פעמים רבות אנשים מתמקדים בחדרים הציבוריים של הבית – המטבח, הסלון וחדר הרחצה, אבל חדר השינה הוא המקלט הפרטי שלכם ואתם חייבים לעצמכם לקשט אותו!

אם עיצוב חדר השינה שלך נראה כמו משימה מכריעה, אולי תרצה לקחת את זה בקלות ולבצע שינויים קטנים על פני תקופה של זמן במקום שינוי עצום אחד. בדרך להקל על עצמך בעיצוב חדר השינה היא להתחיל עם הקירות. יצירות אמנות יכולות לעשות הבדל עצום במראה חדר השינה שלך והיא רעיון קישוט אחד שאתה יכול בקלות להפוך אותו אם המראה לא עובד.

מה הדבר הראשון שאתה שם לב כשאתה נכנס לבית של מישהו? הקירות, נכון? קירות סוגרים את הבית, ונותנים רושם נושאי. לכן, אם הקירות שלך ריקים, אתה צריך ללכת לעבודה כדי לאכלס אותם. תלויי קיר יכולים להיות יקרים, אבל זה רק אם אתה רוכש משהו של אמן מת מפורסם. אתה יכול ליצור יצירות אמנות משלך ללא הדרכה אמנותית כלשהי. ראשית, עליך לשקול את הנושא שלך. אם יש לך נושא חדר שינה ויקטוריאני, נשי או עלוב, אז תרצה יצירות אמנות פרחוניות או נשיות. נושא מודרני לחדר שינה ייראה הכי טוב עם הדפסים במסגרות אלגנטיות. מראה טרופי? אז קבלו כמה הדפסים בסגנון ג'ונגל או הדפסים של חיות וציפורים אקזוטיות.

יש לך מאות תמונות ופשוט לא יודע מה לעשות איתן? אם הרעיון של קיר תמונה אישי לחדר שינה מושך אותך, אתה יכול לסדר את התמונות לקולאז' תמונות קיר ענק. דוגמאות כוללות תמונות של מקומות אקזוטיים, חתונות וילדים שגדלים. אם יש נער בביתכם, חדר השינה שלו הוא כנראה ביתם של אוסף עצום של תקליטורי מוזיקה. הם יכולים ליצור קולאז' קיר משלהם באמצעות אמנות העטיפה מהדיסקים שלהם. למרות שיהיה לך יותר כיף ליצור את הקולאז 'שלך בעצמך, ישנן חברות שידאגו לכך עבורך. העלות נעה בין כ -50 $ עבור 8×10 עד 150 $ עבור קולאז 'קיר בגודל 20×24.

אם חדר השינה שלך מכיל עלווה, כדאי לשקול לחיצה על עלים או פרחים ולמסגר את העבודה שלך; הטובים שבהם הם שטוחים. אתה בעצם מכניס את העלים או הפרחים בספר כדי לאפשר להם להתייבש בצורה שטוחה. הם מוכנים לתליית הקיר שלך כשהם הופכים פריכים. זה לא אמור לקחת יותר משבוע -שבועיים. לאחר לחיצה על הפריטים, תצטרך רק להרכיב את הגרפיקה ולתלות אותה על הקיר שלך.

כשאתה מקשט את חדר השינה שלך ביצירות אמנות אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. אל תפחד להתנסות. כפי שהוזכר קודם לכן, יצירות אמנות ניתנות להפיכה בקלות. אז היו דמיוניים ויצירתיים ועיצבו את יצירות האמנות שלכם.Source by Lee Dobbins

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.