רעיונות לעיצוב פנים של חדר שינה ראשיאולם לפעמים, מכיוון שבעל הבית מתכוון לנסות להפוך את מראה הבית ליפה יותר, הם נוטים להזניח את חדר השינה הראשי. ייתכן שחדר השינה הראשי לא יקבל את תשומת הלב הדרושה לרעיונות דקורטיביים טריים מכיוון שלא יותר מדי אנשים יראו אותו אי פעם. אך מכיוון שחלק גדול מהיום מבלים בחדר השינה ומכיוון שכמה מהרגעים האינטימיים ביותר בחיים מתרחשים בו, יהיה זה רעיון נבון לקחת ברצינות את הפרויקט של עיצוב פנים חדרי שינה.

אחד האלמנטים היותר חשובים שיש לקחת בחשבון עבור עיצוב פנים של חדר הורים הוא ביצירת חלל אישי שיכלול את הדברים בהם מתעניינים הדיירים. החדר יכול וצריך לשקף את אישיות הבעלים ויחד עם זאת, ליצור חלל אינטימי. יש לשקול היטב ריהוט, צבעים ואביזרים כדי לוודא שהחדר יציע את הנוחות המרבית.

בחירות של צבע

ההחלטה על צבע הקיר תהיה חשובה בעיצוב פנים חדרי הורים. תרצו גוון נעים, לא מגרה מדי ואשר יעזור ליצור את אווירת האינטימיות הרצויה. ניתן להשתמש כמעט בכל צבע אם הוא נבחר בגוון הנכון לגודל החדר. אם הצבעים כהים מדי הם יכולים לגרום לחדר להרגיש סגור וקטן בהרבה. זה עשוי לעבוד עבור חדר גדול שיש בו מידה טובה של תאורה, אבל יכול לגרום לחדר קטן להרגיש מעיק. צבעים בהירים מדי או מושתקים יכולים ליצור מראה שטוף ומשעמם לחדר גדול יותר. בעת בחירת צבע, תעשה טוב אם תאסוף מספר דוגמאות ותסתכל עליהן בחדר. לאחר תחילת הציור, אם הצבע אינו מה שרצוי, אל תהססו להפסיק. יש לבצע שינויים לפני שיהיה מאוחר מדי.

מבחר מצעים

בחר בקפידה את הדפוסים למצעים ולריהוט. אם יש שני אנשים המאכלסים את חדר השינה הראשי, לשניהם צריך להיות קלט שווה באשר לעיצוב ולצבעים. אין דבר מתסכל יותר בעיצוב פנים של חדר הורים מאשר להגיע לסיום הפרויקט ושאדם אחד ישנא את זה. מתן זמן ואנרגיה כדי להשיג את הדפוסים והנושא הנכונים יהיה שווה את זה. תמיד יש דרכים למצוא פשרה ששני אנשים יכולים להיות מרוצים ממנה. גם אם אדם אחד אוהב לדוג ואדם אחר מעדיף זרי פרחים, תמיד אפשר להגיע לפשרה.

יש, כמובן, אפשרויות עיקריות אחרות עבור עיצוב פנים של חדר שינה ראשי. בעלי בתים צריכים להשקיע זמן כדי לשקול את כל האפשרויות במסגרת מגבלת התקציב שלהם ולעשות בחירות שהם ישמחו מהן. גם אם זה ייקח קצת יותר זמן ממה שתוכנן במקור, זה ישמח את כל הצדדים לסיים עם מראה שגורם להם לאהוב ללכת לחדר השינה הראשי שלהם למנוחה, הרפיה – ואינטימיות.Source by William Hopkins

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.