רעיונות לעיצוב פנים של בית חווה כפריחדר משפחה ומטבח פתוח בו אוכלים המשפחה מעוצב בסגנון בית חווה מקסים שהופך אותו ללב חם ומסביר פנים לבית. המוקד במטבח הוא קיר השנהב עם דלת אסם מגולפת שבטית הזזה המעוררת קסם מהעולם הישן. וילונות הסארי המכסים את הארון מתחת לכיור מעניקים מגע תקופתי אקלקטי. המטבח והסלון מיועדים לבילוי רגוע עצלן עם בני משפחה וחברים. גוונים רכים של בז' ולבן, בסלון יש שולחנות צ'אי וינטג' עם כריות מפוזרות על השטיח. שולחן האוכל בדלת Haveli ממוקם ליד חלון מפרץ מקושת, ומכניס אור וחמימות פנימה. יערות עתיקים כפריים וקורבלים וינטג' מודגשים בעלווה ירוקה משמשים כחלקים מרכזיים.

בחדר השינה יש ראש מיטה של ​​קמאסוטרה מעץ כפרי המביא מגע של בוהמייני. מצעי הכותנה הנלווים מתאימים למיטה. וילונות סארי שקופים עטופים על גבי המיטה ומעניקים תחושה רומנטית. הווילונות הלבנים הגבוהים התלויים מהתקרה גורמים לחדר להרגיש גדול יותר. מחליק לדלת אסם עשוי מדלתות הודיות ישנות נותן את האמירה הייחודית הדרושה. האמבטיה הראשית היא מקלט של רוגע עם גילופי בודהה מרופדים על פני הקירות בגימור אבן חול ישן המספק ניגוד יפה למשטחי השיש החלקים. כיורי האיפור הכפולים שנוצרו ממזנון ענק של דלת Haveli כוללים גג גרניט ומגירות שירות. רצפת עץ אלון משוחזרת ממשיכה מחדר השינה לחדר האמבטיה.

במסדרון יש מראת חלון קשתית גדולה תלויה מול ציור מופשט. זה נותן אשליה של מרחב גדול יותר כמו גם הבאת אלמנט הטבע. שידת תקווה ישנה בכחול מצוקה משלימה את התפאורה.

הספסל ההודי הישן בכניסה מביא נגיעה של סגנון קוטג' כפרי. המוקד הוא מראת ג'הרוקה בעלת שלוש קשתות שמזכירה את ימי הכפר הישנים. שולחן הקונסולה הארוך הכפרי מחזיק סידורי פרחים אקסטרווגנטיים במיכלים וינטג' המודגשים עם נרות עמודים. קשת ארכיטקטונית ישנה וקורות עץ חשופות מעניקים לחדר סגנון וינטג'. כונניות ספרים מיושנות מלאות חרסינה לבנה ואוספי טיולים מוסיפים את התחושה החיה.

סגנון עלוב שיק משחק עם עיצוב בית חווה בחדר האוכל המקסים הזה. שולחן עץ כפרי במצוקה עשוי מדלתות הודיות ישנות תופס את מרכז החדר. ספסל עגלה מלכותי יושב בקצה אחד של השולחן וכיסאות ברזל מחושל בצד השני. קולאז' של עיצוב ואדריכלות כפרי, חללי פנים בסגנון בית חווה נעימים ושלמים.Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.