רעיונות לעיצוב סלוןקישוט יעיל של חדר תלוי במידה רבה בגודלו ובצורתו ובעיקר למטרה שלשמה הוא עומד לשמש. קישוט הסלון יכול להיות משימה פשוטה או מסובכת בהתאם לאנשים שישתמשו בו. פשוט אם הוא עומד להיות ריק במשך רוב הזמן למעט כשהמשפחה בבית; מסובך אם הרבה בידור הולך להתקיים. אבל זה לא אומר שזה לא צריך להיות ההפך גם כן. זה תלוי במידה רבה במי שהולך לקשט אותו. סיבוך נוסף יהיה אם זרם מתמיד של ילדים וחיות מחמד יחצה את החדר.

לצורת החדר יש גם אמירה גדולה בסוג העיצוב שהוא יכול לקחת. בחדר גדול עם הרבה מקום, ניתן להפריד אותו לחלל פונקציונאלי מובהק. חלל משרדים קטן מתחת למדרגות או פינת אוכל רשמית במקום נפרד בפני עצמו. השימוש בצבעים משפיע גם על אווירת החדר. אם לא נעשה בו שימוש נבון, חדר גדול עשוי להיראות קטן וקר; אם משתמשים בו בשיקול דעת אפשר לגרום לחדר קטן להיראות גדול וחם יותר. אמנות הקיר ואביזרים אחרים בסלון קובעים את האווירה שלה. ככל שהחדר מסודר יותר כך נוח יותר לחיות ולבלות בו.

שמור על גודל תמונות קטן בכל מקום אפשרי, או אולי גדול באחד הקירות הגדולים יותר. הימנע ככל האפשר מתמונות גדולות מהותיות. ספה דו מושבית, ולא תלת מושבית תיצור רושם של מרחב. מראות הן אביזרים טובים כל עוד הן ממוקמות במיקומים אסטרטגיים כשהן שוברות אור ברחבי החדר.

רעיונות לקישוט סלון מתפתחים ומשתנים משנה לשנה ולעתים נקבעים על ידי מעצבי הפנים המובילים. אבל עדיף להסתכל על מה שיש להם להציע ולצאת לפי האינסטינקטים שלך. זה הסלון "שלך". ומבחר הצבעים והאביזרים כה רחב עד שדי בלתי אפשרי להכיר אותם. הבין מה הצבעים הראשוניים, המשניים והשלישוניים, גלגל הצבעים והעקרונות הבסיסיים של ערבובם ותוכל להמציא גוונים שיכולים לשפר את התצוגה בחנות צבעים.

כחול הוא הצבע המועדף ביותר. חשבו על כחול והדבר הראשון שעולה לכם בראש הוא השמים הכחולים או הים הכחול שמשרה תחושת שלווה ושלווה לנפשכם; וסלון הוא בדיוק המקום בו אמורה לשרור אווירה כזו. זה נשאר ליצירתיות שלך, לדמיון שלך ולכושר ההמצאה שלך איך אתה מקשט את הסלון שלך. עצמו את העיניים ודמיינו לאיזו סביבה תרצו להגיע ותכננו את העיצוב שלכם בהתאם. לאחר שהתמקמתם בצבעים לקירות ולתקרה, חשבו על הצבעים לפתחים ולחלונות. המשך צעד אחר צעד. לאחר מכן מגיעים הרהיטים שאמורים להשלים את ערכת הצבעים ולבסוף מגיעים האביזרים כמו המראות, השטיחים, אגרטלי הפרחים והפרחים וכו '.

זו הדרך האידיאלית לתת צורה לרעיונות העיצוב בסלון שלכם. החילו אותם וצורו סלון מעורר יראה שאתם והאורחים שלכם באמת יכולים ליהנות ממנו.Source by Augustine Price

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.