רעיונות לעיצוב גדר לגינהעיצוב גדר לגינה מושפע במידה רבה מבחירת החומרים לשימוש. גידור ברזל יצוק יציע משהו יותר נוי, בעוד שרשרת כמו גידור נוטה להיות יותר תועלתנית. לכל חומר מרקם ואסתטיקה משלו. נבחן כמה סוגים שונים של חומרים ועיצובים של גדרות לגינה.

גדרות עץ כוללות עץ קשה ועץ רך, אבל לפעמים המונח "עץ" יכול לייצג חומר שפשוט יש לו את המראה והתחושה של עץ – כלומר ויניל. יש לשקול ברצינות גידור ויניל. הוא אמנם קצת יותר יקר מלפנים, אבל עלויות התחזוקה שלו זניחות, מכיוון שהוא לא נסדק, דוהה, נרקב או שורץ באגים. יש לו מראה ודפוס גרגירים דומים לעץ, אך אין צורך להחליף אותו.

ישנם שני סוגים עיקריים של גדרות עץ לגינה: גדרות כלונסאות וגדרות כלונסאות. לגדר של מחסנית אין כל מרווח בין הדקים, מכיוון שהם מחוברים בקצוות עם נגרות לשון וחריץ. זה נותן לגינה מראה אקסקלוסיבי יותר. גדרות לגינה במבוק הן סוג נוסף של גדרות פרטיות. הבמבוק הוא די סביר ומספיק מזג אוויר באופן שמוסיף ולא פוגם באופי העץ. בעלי בתים שפחות דואגים לפרטיות בוחרים בדרך כלל בגדר הכלונסאות הלבנה, המסורתית, הפופולרית והקלאסית, שמשתמשת במרווח בין הדקים כדי להציג את הגינה מהצד השני.

גדרות מתכת לגינות הן בדרך כלל אלומיניום או ברזל בטבע. שני החומרים אינם סותרים זה את זה. גדרות רבות שעשויות להיראות כמו ברזל יצוק עשויות למעשה מאלומיניום עם ציפוי אבקה המעניק להן עמידות נוספת בפני חלודה ועמידות בפני מזג אוויר, תוך שהן זולות יותר לאתחול. גידור ברזל יצוק מבוקש מאוד, אך לרוב הוא מחוץ לטווח התקציב של בעל הבית; אבל ניתן להחליף פלדה או אלומיניום ברוב המקרים.

גדר המתכת הזולה ביותר לגינה היא גדר הרשת הסטנדרטית. בעוד שחלק מהאנשים מתנגדים לשקול גדרות שרשרת, מכיוון שהן יכולות להיראות סטריליות למדי סביב משהו כמו גינה חיה, הוספת גפן בתוך ומסביב לחוליות יכולה לגרום להן להשתלב בצורה די טובה. כמעט תמיד יש חכם גדר גינה עיצוב שיכול לשמש אפילו לגדרות התועלתניות ביותר.Source by Andre Kibbe

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.