רעיונות לאחסון חדר מלאכת עשה בעצמךהאם אי פעם ייחלת לחדר היצירה שלך להיראות כמו כל אותם מדהימים ויפים שאתה רואה כל יום בטלוויזיה או במגזינים? תאמין לי שגם לי יש. יש לי כל כך הרבה ציוד יצירה שמשתלט לאט לאט על כל החדר אז אני חושש שהם עלולים לכבוש בקרוב את כל הבית שלי אם לא אעשה משהו בנידון.

כל חדר יצירה הוא ייחודי ומשמש לפעילויות שונות ולכן הוא דורש גישות שונות. אם אתה ביובית, למשל, אז הבעיה הכי גדולה שלך היא כנראה יותר מדי סלילי חוט, מחטים, מספריים, פאייטים ועוד הרבה כלים. אם אתה חובב אמנות, אז אולי יש לך אוסף של מברשות, מספר לא ידוע של גוונים שונים של צבעים, ספרי סקיצות וכו' שגם צריך לאחסן. או, יש אפשרות אחרת. אולי אתה חובב מלאכה. אם אתה אוהב תפירה, ציור, סריגה וכל מה שאתה יכול לחשוב עליו, אז אתה בהחלט צריך כמה רעיונות כדי לגרום לחדר היצירה שלך להיראות מסודר ומאורגן יותר.

רוב הרעיונות שאני הולך לחלוק איתך הם זולים וקל להפיק מהם תועלת. בדוק את הרעיונות האלה ובחר את אלה שמתאימים יותר לטעם שלך.

נאבקתי למצוא דרך קלה ונוחה לארגן ולאחסן את צבעי היצירה שלי. כמו כל צייר, רציתי להיות מסוגל להקל על הבחירה שלי בעת איסוף צבע, מבלי לדפדף נצח לתוך קופסה או מגירה. אז אני חושב שסוף סוף מצאתי את הדרך!

קניתי כמה אביזרי צינורות PVC (אפשר גם לקנות אחד ארוך שתצטרך לחתוך לקטנים יותר). תתפלאו עד כמה הם זולים! תחשוב על עיצוב והפשיל שרוולים. ספקו לעצמכם דבק ולאחר מכן הדביקו את הצינורות יחד באמצעות מברשת. כאשר אתה מרכיב את הצינורות בצורה שאתה רוצה, יש לך את האחסון המושלם עבור צבעי היצירה שלך. אתה יכול לתלות אותו על קיר או פשוט לשים אותו על שולחן או שולחן. מכיוון שרציתי יותר צבע בחיי, צבעתי את הצינורות ועכשיו יש לי מקום יפה לאספקה ​​שלי שאליו אני יכול לגשת בקלות.

החלק הטוב ביותר הוא שאין צורך לנקות את ה"קונסטרוקציה" הזו. במקום זה אתה יכול לקנות צינורות חדשים ולהרכיב עיצוב חדש! נכון שזה נהדר?

אם יש לך מאות או אולי אלפי פאייטים, אז בהחלט תמצא רעיון האחסון הבא מועיל מאוד. מכיוון שרציתי לאחסן את הפאייטים שלי במקום נייד ולשאת אותם לכל מקום, קניתי לעצמי קופסת תכשיטים. החלק הכי טוב בו הוא שהחלקים שלו ניתנים להסרה וגם היה לי קל מאוד לשים את תוויות הצבע. כמו כן, קיים מגוון עשיר של צנצנות או מיכלים מפלסטיק, שניתן לשים על שולחן או במגירה. רעיון מועיל מאוד הוא לאחסן אותם לפי צבע. אתה לא רוצה לבזבז את הזמן הפנוי שלך בחיפוש אחר הצבע המדויק הזה, נכון?

ניקוי חדר יצירה חשוב לא פחות מניקוי כל חדר אחר בביתכם. קודם כל דאגו לסדר את המקום, שימו הכל במקום שהוא שייך. לאחר מכן התחל עם הליך ניקוי בכל פעם. ראשית יש לאבק את המשטחים, לאחר מכן לשאוב את השטיחים או לנגב את הרצפות החשופות, לנקות את המגירות וכו'. הקדישו 20 דקות כל יום לניקוי. בכמה צעדים פשוטים, חדר היצירה יהיה אלגנטי.Source by Graham Smith

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.