רעיונות יהירות לאמבטיה עבור חדרי רחצה קטנים עם מרווחיםכל אחד רוצה שיהיה לו חדר אמבטיה שהוא גם פונקציונלי וגם מסוגנן בו זמנית. אחת הדרכים שבהן אתה יכול לקבל את שניהם היא על ידי הוספת כיור אמבטיה בו. ישנם הרבה עיצובים שאתה יכול לבחור מהם כאשר מתכננים להוסיף כיור אמבטיה בחדר האמבטיה שלך. אתה יכול ללכת על עיצובים מודרניים או כיור אמבטיה עם נושאים עתיקים. אין ספק שיש לך אפשרויות עצומות, במיוחד אם יש לך אזור אמבטיה גדול.

עם זאת, כשמדובר בחדרי אמבטיה מרווחים קטנים, כדאי לבחור את המתאימים. כדאי להימנע מרכישת ריהוט איפור שעשויים לתפוס הרבה מקום, כמו כירות אמבטיה עתיקות מכיוון שהם יגדשו את חדר האמבטיה שלך עם העיצובים המגושמים שלהם. זו תהיה בחירה מתאימה יותר להשקיע בכיור אמבטיה עכשווי שיתאים לחלל הקטן בחדר האמבטיה שלך.

בבחירת כיור האמבטיה שתוסיף לחדר האמבטיה שלך, הדבר הראשון שאתה צריך לזכור הוא חלל חדר האמבטיה שלך. כדאי לשים לב שהצבת פריטים רבים בחדר האמבטיה, תפוסה של כל החללים הפנויים תשאיר אותו עם מראה עמוס. לכן, ודא שאתה מקבל רק את החיוניים.

אם שטח האמבטיה והתקציב שלך מאפשרים זאת, אתה יכול ללכת על כיור אמבטיה קטן וכיורים. זה מאפשר לך לקבל גם כיור וגם מקום אחסון עבור מוצרי הטיפוח שלך בו זמנית. זו יכולה להיות בחירה מעשית שכן היא מאפשרת לך לארגן את פריטי האמבטיה שלך תוך מתן אזור לכיור שלך. עם זאת, אם אתה מגלה שאין לך מקום להציב ארון איפור, אולי תרצה להוסיף חלק פינתי בחדר האמבטיה שלך במקום זאת. זה מאפשר לך לנצל פינה בחדר האמבטיה שלך ולהניח עליה כיור.

כשאתם מתכננים איזה סוג ואת העיצוב של כיור האמבטיה שתציבו בחדר האמבטיה המרווח הקטן שלכם. זכור כי אתה צריך לקנות אחד שמנצל את השטח ביעילות, כמו גם לאפשר לך לארגן את פריטי האמבטיה שלך. על מנת למקסם את השטח ולעזור לך לארגן את הפריטים שלך, עליך לבחור אחת עם שתיים או ארבע מגירות קטנות בכל צד של החלק העליון של האיפור. זה מאפשר לך לארגן פריטי אמבטיה קטנים כמו מברשות שיניים, סבונים וכו'.

מלבד מגירות קטנות בצד, כדאי גם לנסות לבחור כיורי אמבטיה מודרניים שיש להם מדפים מתחת למגירות. זה יכול להיות מקום האחסון המושלם להנחת מגבות, חלוקים וכו'. עם זאת, זה עדיין יהיה תלוי בגודל כיור האמבטיה שתבחרו.

מלבד העיצוב ושטח האחסון, כדאי גם לשקול איזה סוג של חומר אתה רוצה שהאיור לאמבטיה יהיה. עץ הוא החומר הנפוץ ביותר בכל הנוגע לריהוט איפור לאמבטיה. אתה יכול גם לבחור לרכוש כאלה שעשויים מחומרים חזקים יותר כמו גרניט, שיש וכו'. עם זאת, העלות היא הרבה יותר גבוהה כאשר הולכים על רהיטי אמבטיה שעשויים מחומרים חזקים יותר.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.