רעיונות חדשים לעיצוב פנים הביתסטודנטים רבים לעיצוב פנים רוצים להיכנס לעיצוב פנים חדש של הבית. זו קריירה מהנה עם הרבה אינטראקציה עם אנשים. כאשר אנשים רוכשים בית חדש, הם מיד רוצים להתחיל בעיצוב. כאן מגיע מעצב הפנים המשכיל שימושי. הם ידריכו את הלקוחות שלהם שעיצוב מחדש גדול עשוי להשפיע על הקישוט שלך במשך שנים רבות. אם תבחרו בצבע נועז לקירות, האם הרהיטים שלכם יהיו מתואמים? לחילופין, האם עליכם לרכוש רהיטים חדשים? אנשים רבים יצבעו את הקירות שלהם בצבע ניטרלי ואז ישנו את תוכניות העיצוב שלהם מאוחר יותר. קל להיסחף כאשר כל מה שרואים הם חדרים ריקים וגדולים. נסה לעבוד על חדר אחד בכל פעם, כך תוכל לשלב חדר אחד בחדר אחר.

התלמידים ילמדו את כל ההיבטים של עיצוב פנים חדש לבית, כגון טפטים אינם פופולריים כמו פעם, כפי שאנשים רבים גילו כי הסרת טפטים אינה משימה נעימה. במקום טפטים לעיצוב פנים הבית החדש, בחרו גימור קיר יצירתי כמו גימור מזויף, ספוג או שבלונות. סוגים אלה של גימור יוסיפו מרקם לקירות שלך. בנוסף, קל יותר לשנות אותם מאשר טפטים. אם אתה באמת חייב להשתמש בטפט, נסה להשתמש רק בגבול.

עיצוב פנים חדש לבית יכול לכלול טיפים או טריקים פשוטים שכל התלמידים ילמדו. כמו לחדר קטן, נסה צבע קיר בהיר. עבור חדר גדול נסה צבעים ומרקמים מנוגדים. כאשר אתה מוכן לאבזר נסה להשתמש בצבעי מבטא כדי להפוך את החדר למודרני ונעים לעין.

הצבת מראות ותליית קיר כמו תמונות ואמנות תוביל הרבה בהשלמת תוכניות עיצוב הפנים החדשות של הבית שלך. עם זאת, אין להעמיס יתר על המידה את הקירות. קבע כמה מוקדים מרכזיים ברחבי החדר שישלימו את העיצוב הכללי של החדר שלך.

גודל החדרים של הבית החדש שלך כנראה יהיו שונים מהבית הקודם שלך. לפיכך, חשוב לתכנן את נושאי העיצוב של הבית החדש שלכם. קבלו סרט מדידה, התחילו למדוד את מידות החדרים, ומדדו את הרהיטים שלכם ואפילו את הפתחים. ייתכן שתגלו שהקפיץ לא יעלה במדרגות המתפתלות ובכך יגרום לכם ליצור חדר שינה בקומה הראשית. עיצוב פנים לבית חדש יכול להיות מהנה אך גם מלחיץ ויקר עבור הלקוח, ולכן על המעצב לעמוד בתקציב המוקצב וגם לתת שירות מצוין.Source by Tom Houser

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.