רעיונות אריחי אמבטיה עבור אריחי רצפת חדר אמבטיהרעיונות אריחי אמבטיה עבור אריחי רצפת חדר אמבטיה יכולים לעזור לך לדעת אילו אפשרויות לשקול עבור חדר האמבטיה שלך. אריחי אמבטיה מגיעים במגוון צורות, גדלים, דוגמאות ומרקמים והם הבסיס לכל עיצוב חדר אמבטיה. רעיונות לאריחי אמבטיה יכולים לעזור לך לקבל את חדר האמבטיה הטוב ביותר שאפשר.

אריחי קרמיקה לאמבטיה משמשים לעתים קרובות בגלל עמידותו, עמידותם בפני רטיבות, בטיחות ההליכה עליהם כשהם רטובים וקלות הניקוי שלו. אם אתה בוחר אריחי קרמיקה לחדר האמבטיה שלך, שקול להשתמש באריח בעל משטח עמיד להחלקה לבטיחות בחדר האמבטיה, שהוא אחד הרעיונות הטובים ביותר לאריחי אמבטיה. אם אתם קונים ומתקינים אריחים לא מזוגגים, יהיה צורך לשטוף אותם לעיתים קרובות מכיוון שהם סופגים כתמים די בקלות. צורות של אריחי רצפת חדר אמבטיה יכולות להיות ריבועים, מלבנים, משושים ומתומנים בעוד שחלקי הדגשה יכולים להיות צרים וקטנים בצורת יהלום.

להלן רעיונות לאריחי אמבטיה עבור אריחי רצפה לאמבטיה:

1 – אם אתה משתמש באריחי רצפת אמבטיה קרמיקה בצבע אחיד בחדר האמבטיה שלך, אתה יכול להוסיף גבולות אריחים בצבע שונה לרצפת האריחים, או שאתה יכול ליצור גבול על ידי חילופי צבעים שונים. סוג זה של טיפול ויזואלי יכול ליצור רצפת חדר אמבטיה מעניינת יותר.

2 – כאשר משתמשים באריחי קרמיקה באותו צבע לרצפות ולקירות, בחרו בגודל אריחים שונה לקירות או הנח את אריחי הקיר באלכסון כדי ליצור אפקט ויזואלי מעניין יותר.

3 – עוד רעיונות לאריחים בחדר האמבטיה הוא לבחור צבע דייס המנוגד לצבע אריחי הקרמיקה. לדוגמה, אם אתה משתמש באריחים לבנים, אתה יכול להשתמש בדיס כחול, אדום או צהוב לניגודיות. הקפד למרוח חומרי איטום על קווי הדיס באזורים של בלאי כבד, שכן חומרי איטום יגנו וישמרו על צבעי הדיס.

4 – אם הצבע האהוב עליך לחדר אמבטיה הוא ורוד, למשל, הוסף כמה אריחים דקורטיביים ורודים לקירות או השתמש בצורות, טקסטורות וגבולות כדי לתת לו עניין ויזואלי. בחר כמה שורות של הקירות שבהן תוכל להשתמש גם בחלק מהאריחים הוורודים הממוקמים באלכסון.

5 – כדי להעניק לחדר האמבטיה שלך סגנון ומראה עכשוויים, שקול להשתמש בצבעים בהירים ונועזים עם צורות או גרפיקה על רקע רגיל. אביזרים ואביזרים בסגנון עכשווי יספקו עוד יותר חדר אמבטיה בעל מראה מודרני.

6 – אם אתם מנסים לקבל מראה רומנטי או ויקטוריאני בחדר האמבטיה שלכם, השתמשו באריחים פרחוניים בצבעים רכים כמו ורוד, ירוק בהיר או תכלת בתוספת כיורי קרמיקה מצוירים ביד ואולי רצפת עץ.

7 – למראה חדר אמבטיה ים תיכוני, ערבבו אריחי טרה-קוטה עם אריחים מקסיקניים או אחרים מצוירים ביד לרצפות. למשטח השיש אולי מערבבים את האריחים המצוירים ביד עם אריח אחר בצבע רגיל.

רעיונות לאריחי אמבטיה וצבע אריחים חשובים מכיוון שצבע יכול להשפיע מאוד על מצב הרוח שלך – לגרום לך להרגיש רגוע או להמריץ אותך. צבעים חמים כמו אפרסק וצהוב הם מהנים, הם גורמים לחדר האמבטיה להרגיש נעים יותר והם משתלבים היטב עם עיצוב חדר אמבטיה במראה כפרי יותר. אם אתה משתמש בצבעים ניטרליים כמו בז' או לבנים, הם יגרמו לחדר להיראות גדול יותר, הם ישקפו אור והם תמיד בסגנון. צבעים כמו כחול, ירוק וסגול נתפסים כצבעים שלווים או קרירים. צבעים בהירים יותר כמו שחור או אדום מוסיפים דרמה לעיצוב, סופגים אור ויגרמו לחדר להיראות קטן יותר. בחדרים עם הרבה חלונות ותאורה טבעית, שקול להשתמש באריחים כהים יותר כדי לקזז את תאורת הסביבה. אתה יכול גם לעבוד בצבעים שאתה רוצה באמצעות שימוש באריחי הדגשה ואביזרים.

תהנה כשאתה בוחר את הסגנונות, הצבעים, הדפוסים והגדלים של אריחי רצפת חדר האמבטיה ופרטים קשורים לחדר האמבטיה שלך. תרצו שהאמבטיה שלכם תהיה חדר מהנה ונעים לבלות בו, ואריחי רצפת חדר האמבטיה המשמשים יכולים לעזור ליצור אווירה כזו. השתמש ברעיונות אריחי אמבטיה כדי לעזור לך לקבל את חדר האמבטיה המיוחד הזה שאתה יכול ליהנות ממנו בכל יום.

זכויות יוצרים 2006 InfoSearch Publishing

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.