צור חדר שינה רומנטי עם אמנות קיר – הדגשים דקדנטייםגם אם חדר השינה שלכם כבר נחמד מאוד, תתפלאו כמה מהר תוכלו לשפר אותו רק על ידי הוספת כמה יצירות נחמדות של אמנות קיר. זה לא קשה ליצור חדר שינה רומנטי עם אמנות קיר. אבל תרצו לעשות תכנון קפדני כדי להיות בטוח שאתם מרוצים מהתוצאות לאחר שרכשתם את אמנות הקיר ותליתם אותה בחדר השינה שלכם.

כדי ליצור מראה רומנטי בחדר השינה שלך, יש לך הרבה אפשרויות. האחד הוא לבחור צבעים רומנטיים. פטל וחום שוקולד הם דוגמאות לצבעים כהים ועשירים שהם מאוד פופולריים כרגע. יש להם קונוטציה דקדנטית ומלאת טעם של טעמים רומנטיים טעימים. אדום חמוציות הוא עוד צבע רומנטי עמוק. או אולי אתה רוצה ללכת לגן כפרי יותר רומנטי. במקרה כזה זה פסטלים עד הסוף. ורודים עשויים להיות נשיים מדי אם את חולקת את חדר השינה שלך עם גבר, אבל ירוקים בהירים וצפחה כחולים הם צבעים ניטרליים יותר מגדרית, שלעתים קרובות מזכירים מקומות בילוי רומנטיים כמו אזורים טרופיים או חוף הים. אם אתה אוהב לבנדר, אתה יכול לעתים קרובות להתגנב לכמה היבטים נשיים יותר של זה מבלי לתת לזה להשתלט על החדר.

כמובן, אם חדר השינה שלך הוא לגמרי שלך, אין באמת הגבלות על אילו סוגי צבעים אתה יכול להשתמש. אם אתה בחור, אתה עשוי לגלות שכחול עמוק, ירוק, או אפילו צבע מודרני יותר כמו שילוב שחור ולבן יכולים לקבוע את מצב הרוח באותה מידה. אז לאחר שחשבתם על הצבעים שלכם, הגיע הזמן ליצור חדר שינה רומנטי עם אמנות קיר. החלט אם אתה רוצה לקבל ציורים אימפרסיוניסטיים או דיוקנאות פופולריים. שוב, אם אתה רוצה משהו כמו מראה גן כפרי, יהיו לך טונות של אפשרויות עם הדפסים כמו חבצלות המים של מונה או ציורי גן ג'יברני. אבל פרחים לא חייבים להיות עתיקים כדי להיות רומנטיים. הם יכולים להיות מודרניים לחלוטין. לדוגמה, תמונה של שושן קלה בודד או גזע של גלדיולה בכוס יהיה פריחה עכשווית בולטת בחדר שינה רומנטי.

אין באמת גבולות למטרה שלך ליצור חדר שינה רומנטי עם אמנות קיר, אבל אתה תהיה מרוצה יותר מהתוצאות אם תבלה קצת זמן במחשבה על המשמעות של רומנטיקה לך ולבן הזוג שלך, אם יש לך כזו. אם תעצבו את החדר סביב הרעיון המשותף שלכם לרומנטיקה, תוכלו ליצור מקום מיוחד לבלות בו יחד ולקרב אתכם. אם אתה רווק, העיצוב שתבחר ידבר רבות על האישיות שלך ועל הנטיות הרומנטיות שלך, אז בחר בחוכמה.Source by Brent Tan

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.