עצב את אי המטבח שלךכאשר בעלי בתים חושבים על שיפוץ ביתם, מהו המקום שבו הם בדרך כלל מתחילים? זה יהיה המטבח! זה אחרי הכל החדר הכי משומש בבית ואף אחד לא רוצה שיהיה לו מטבח קטן שיש בו מעט מקום לבישול. הדבר היחיד שאנשים אוהבים להוסיף למטבח כשהם מגדילים אותו הוא אי.

בעת תכנון אלה, תחילה עליך לחשוב על גודל המטבח שלך. מקובל שזה מסודר בסביבות שלושה מטרים מהארונות – אבל תוכל לעשות יותר אם זה אפשרי. אם יש לכם מדיח כלים, קחו זאת בחשבון ותוודאו שהוא לא יפריע.

כעת, לאחר שהוא נמדד ואתה יודע היכן הוא יוצב, הגיע הזמן לבחור באיזה עיצוב אתה רוצה להשתמש. הדרך הטובה ביותר להבין במה להשתמש היא לשאול את עצמך למה אתה צריך את זה. האם אתה רוצה שיהיה לך מקום קטן לאכול בו? האם אתה רוצה להכניס לתוכו כיריים נוסף?

העיצוב בו תשתמשו יהיה כמובן תלוי בחלקו בכמות החדר הפנויה. לדוגמה, אם זה מטבח גדול אתה יכול להפוך אותו לשולחן אוכל. במטבח קטן יותר זה לא יהיה מעשי – אבל יכול לספק לך מקום נוסף בארון ובדלפק.

לבסוף תוכלו להחליט באילו חומרים ברצונכם לנצל בעת בנייתו. ישנם שני חלקים ליחידה; הארונות/בסיס והמשטח. הבסיס עשוי בדרך כלל מעץ או נירוסטה. המשטח עשוי להיות בנוי משיש, עץ, נירוסטה ועוד הרבה יותר. נסו לעיין בתמונות שונות של אי במטבח ששימשו בבתים אחרים ובחרו את מה שאתם הכי אוהבים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.