עיצוב פנים ועיצוב גותי מהעולם הישןעיצוב בית חווה גותי זה הוא שילוב אקלקטי של אדריכלות וינטג' ויצירות אמנותיות מגולפות ביד החוגגות את השמחה שבאישיותו הייחודית. הארכיטקטורה מפרטת קשתות ותקרות מקומרות גבוהות המזכירות עיצוב גותי מהעולם הישן. הקשתות המשולשות המפורטות עם דפוס העלים והורדים מעניקות לתפאורה מראה תקופתי של ימי הביניים. מראה מוזהבת וינטג' ומיטת יום כפרית עגלת שוורים משוחזרת מעצימה עוד יותר את האפקט הזה. הוסף צבע עם כריות סארי וזורקות טלאים. עיצוב פנים גותי עוסק בשפע דרמטי ובסגנון העולם הישן! העיצוב המלכותי יוקרתי ומפואר מוסיף אמירה אלגנטית וקלאסית.

עיצוב גותי של סלון או חדר שינה מתהדר בקשתות משוכללות עם דוגמאות דקורטיביות, דלתות עתיקות ומפורטות מפוארות עם פליז, כוכבי ברזל ומדליונים, ריהוט רקום ומראה עצבני. הארונות העומדים בסגנון גותי בעיצוב הסלון הכפרי רחב הידיים הזה הם ללא ספק דגשים הבולטים על רקע הקירות הפשוטים תוך שהם מביאים חמימות הוליסטית לעיצוב. אתה יכול להוסיף יצירות וינטג' כמו קשת גדולה וצבעונית שעשויה למראה מקושטת, או ריהוט מסורתי כדי ליצור גימור תקופתי.

חללי פנים אקלקטיים גותיים אוהדים את הפרטים המגולפים והראוותניים ואוהבים את המראה של אלגנטיות ופאר מהעולם הישן. עם הארכיטקטורה המפוארת של ימי הביניים, הבדים המרקמים העשירים, הצבעים המלכותיים והעשירים, העיצוב האקזוטי שלו, סגנון זה מעניק לפנים שלך מראה מלוטש קלאסי. האדריכלות הגותית מפורסמת בזכות העמודים והקשתות המגולפים שלה, יחד עם חלונות גדולים ממוסגרים ביערות עתיקים ופרטים משוכללים. ראשי מיטה מעוטרים כבדים, אלמנטים דקורטיביים כמו מראות, נברשות מפוארות ובדי משי עשירים הם כמה דוגמאות לרעיונות עיצוב מקסימים לחלוטין. מדף אח מגולף בפירוט מורכב מציג עיצוב גותי מפורט. הפרטים המגולפים המעוטרים בקונסולות ובמעקות המדרגות מוסיפים גם הם לאפקט זה. עבודת העץ השופעת בדלתות חדר השינה המגולפות מעניקה לחדר חמימות ואופי.

מרצפות העץ המדהימות והריהוט המעוטר ועד הפסלים המפורטים של פילי הגרניט הניצבים על רקע קירות האבן, החדר הזה בהחלט מרשים ומוגזם. חדר שינה נעים עם ראש מיטה מעוטר אופנתי ושידות לילה תואמות יחד עם ארונית מאסיבית המאכלסת את הטלוויזיה, דלתות הארון עשויות מעצים משוחזרים עתיקים מצופים בטווסים מגולפים מפליז. השידה ממול למיטה היא מזנון ארוך במיוחד עם קרני שמש מגולפות בצבעי צהבהב כהה ומוסיפה לשפע של החדר. סגנון גותי וזוהר הם המילים הנרדפות לאלגנטיות קלאסית בעיצוב פנים ועיצוב אדריכלי אקלקטי.Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.