עיצוב חדר רחצה משפחתי מושלםכפי שכל משפחה תדע, חדר האמבטיה יכול להיות אחד החדרים העמוסים ביותר בבית, במיוחד בבקרים כשהמבוגרים מתכוננים לעבודה והילדים מתכוננים לבית הספר. לכן עיצוב חדר אמבטיה יעיל אך אטרקטיבי חיוני למשק בית.

אז איך אפשר לשלב יעילות עם אטרקטיביות? הנה כמה רעיונות לשקול.

כיורים

יש מגוון רחב של כיורים זמין במספר סגנונות וגדלים בימינו. גודל חדר האמבטיה שלכם יקבע את גודל ומספר הכיורים שתוכלו לקבל, אבל אם יש לכם את המקום אז שני כיורים הם פתרון מבריק לבקרים העמוסים האלה.

בחרו עיצוב אטרקטיבי, הציבו אותם זה לצד זה וכמות הזמן שהמשפחה שלכם תבלה במאבק לשירותים תקצץ בצורה דרסטית!

אִחסוּן

במטרה למקסם את השטח שיש לך ולהכניס את שני הכיורים האלה, אתה יכול להיות מאוד יצירתי עם אפשרויות האחסון. ארונות אמבטיה עם מראה, ארונות מתחת לכיור, שירותים מגב לקיר עם מדף ומעמדים פינתיים הם כולם אפשרויות טובות לאחסון מוצרי האמבטיה החיוניים ולא רק יחסכו מקום אלא ינצלו שטח מת שבדרך כלל לא היה מנצל.

אמבטיות

אמבטיה גדולה היא חובה – גם אם צריך להתפשר על הכיור הכפול הזה! בין אם מדובר במבוגרים שנהנים מטבילה מרגיעה לאחר יום ארוך או שאתם צריכים לרחוץ את שני ילדיכם, אמבטיה גדולה – עם ברזים בצד ולא בקצוות – היא הבחירה המושלמת לחדר האמבטיה היעיל והאטרקטיבי.

מקלחות

אם המקום בפרימיום, מקלחון סילוני מתאים מעל האמבטיה יספיק אך אם תוכלו, תא מקלחת מרווח יכול להיות תוספת אטרקטיבית מאוד ושימושית במיוחד לכל חדר אמבטיה. ומקלחות הן, כמובן, יעילות בכל מה שקשור להתנקות בבוקר כשאתם בלוח זמנים צפוף!

מסילות מגבות מחוממות

שימושי במיוחד בחודשי החורף, הוספת מתלה מגבות מחומם לחדר האמבטיה תשאיר אותו ואת המגבות שלך חמות, בדיוק מה שאתה רוצה כשאתה יוצא מאמבטיה מרגיעה או מקלחת מהירה. להיכנס לתוך מגבת מחוממת יפה הרבה יותר טוב מאשר לעטוף את עצמך במגבת צוננת!

גימור

עם האפשרויות שהוזכרו לעיל כדאי שיהיה לכם חדר אמבטיה יעיל – עכשיו אתם רוצים להפוך אותו לאטרקטיבי ככל האפשר עם הפרטים הקטנים. השתמשו באריחי קרמיקה גדולים לקירות שכן אלו עוזרים ליצור תחושת מרחב, מראה גדולה עם תאורה ממוקמת היטב ויעילה תעשה את אותו הדבר, בעוד שהבחירה שלכם בדברים כמו ברזים צריכה, כמובן, להתאים ולהתאים לעיצוב הכללי של חדר האמבטיה.

לרצפה אתה יכול להמשיך עם אריחי הקרמיקה שהשתמשת על הקירות או שאתה יכול לבחור שטיח – הטרנד בימים אלה הוא אריחים, לעומת זאת. אתה יכול לשקול רצפה מחוממת אם יש לך את התקציב גם כן.

אם אתה רוצה עזרה בהחלטות שלך, אז חברות שירותים רבות יכולות לסייע לך באמצעות תוכנת עיצוב חדרי אמבטיה, המאפשרת לך לעצב את חדר האמבטיה שלך במחשב לפני שמתחייבים לקניית האביזרים והאביזרים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.