עיצוב חדר רחצה למראה זן כמו ספאעיצוב חדרי אמבטיה יכול להיות מהנה ומאתגר, אבל כשזה בסופו של דבר נותן לך את התחושה המרגיעה של ספא כמו זן, זה בהחלט שווה את המאמץ. הנה כמה טיפים כיצד תוכל לקבל את התחושה המרגיעה הזו בחדר האמבטיה שלך

עליך להשתמש בצבעים רכים ובצבעים בגוונים ניטרליים עבור חדר האמבטיה בזן שלך. התאמת צבעים עם צבע הקיר, המגבות ווילונות המקלחת שלך היא המפתח, אז קבל כרטיסי צבע שעליהם מופיעים צבעי הצבע שלך והביא אותם לקניות איתך כשאתה קונה את אביזרי האמבטיה שלך – כך תקבל התאמה מושלמת.

בחדר האמבטיה, שקול לאבזור עם יצירות אמנות על הקירות, כמו גם מחזיקי טואלטיקה ומברשות שיניים, מתלים למגבות, מגבות וסבונים דקורטיביים. אתה רוצה בסופו של דבר עם מראה מינימליסטי אז אל תשקיע יותר מדי. שקול עיצובים אלגנטיים עבור המיכל וסל האשפה.

אם חדר האמבטיה שלך גדול מספיק, זה יכול לכלול מסכי שוג'י, צמחים ורהיטים עם קווים פשוטים, כמו גם מזרקת מים לשולחן וקצת במבוק. טיפולי חלונות לנושא עיצוב האמבטיה בזן צריכים להיות פשוטים ופשוטים. נסה לעדכן את החלונות שלך עם תריסי במבוק. אחרי שתקבלו את המראה האידיאלי על החלונות שלכם, אולי תבינו שהקירות משמיים בהשוואה. כדי להתגבר על זה, נסה לתלות צבעי מים או משי מזרחי במסגרות ברחבי החדר.

למרות שאתה אולי לא חושב על זה הרבה, ריצוף ממלא תפקיד חיוני בסגנון עיצוב הפנים שלך, כך שהנחת מחצלות אמבטיה כדי להחמיא לנושא הקישוט בזן שלך יכולה באמת לשפר את הסגנון שלו. סוג הריצוף הטוב ביותר לסגנון השליו והשלו הוא שטיחים ארוגים אורגניים אותם תרצו לרכוש בגוונים ניטרליים.

לכמה נגיעות דקורטיביות שיעזרו לקשור יחד את עיצוב הזן שלך, חשוב על קערת לוטוס עם פרח אחד, מנורות נייר אורז וכלי חרס אסיאתיים כדי להדגיש את עיצוב החדר שלך. אתה יכול גם להוסיף מגבות התואמות את צבעי הקיר שלך מגולגלים וערומים בסלסלת במבוק בדיוק כמו שאתה עשוי למצוא בספא.

נושא העיצוב של חדר הרחצה בזן שלך יכול להיות מהיר אם תקדיש את הזמן לתכנן אותו כראוי. כל שעליך לעשות הוא לקנות את החלקים בתוכנית שלך ולשים אותם במקום – בחדר שלך יש תחושה של ספא שליו לפני שאתה יודע זאת.Source by Lee Dobbins

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.