עיצוב וריהוט בית חווה אקלקטיאקסטרווגנטי, מסקרן ומלא הפתעות, פנים בית חווה אקלקטי מעניק טבע ערמומי וחופשי המשלב תרבויות וסגנונות עיצוב שונים. שילוב נוודים של צבע ומרקם, וינטג' כפרי וחדיש מודרני, פשוט אך אקסטרווגנטי, העיצוב מדבר על האישיות הייחודית שלך של חשיבה מחוץ לקופסה. למרות שמדובר בחופש של רעיונות חופשיים ומנוגדים, זהו אחד הסגנונות הקשים ביותר לביצוע. גוונים מתנגשים, ערבוב צבעים ומרקמים, ועם זאת מושך את העין, יש שיטה פנימית לסגנון העיצוב האקלקטי.

באמצעות שימוש בדלתות אסם משוחזרות וינטג', כל אחת מגולפת באופן ייחודי ושאריות צבע חלחלו לתוך היער במהלך חייו, מרקם העץ הכפרי הרך תוסס עם חיים. סגנון עיצוב הפנים האקלקטי מגלם עושר של תרבות ושפע בחוסר חיזוי כשאתה נכנס לכל חדר. הוויברציות זורמות חופשיות והאנרגיה זורמת מכל חדר לשני בדומה לזרם מים העובר דרך הרים ומישורים, אוסף חלוקי נחל, פרחים, מקלות ועשב במסעו.

עיצוב אקלקטי הוא חגיגה של החיים הנראית בדלתות הפליז האריסטוקרטיות, בארון דלת הטווס המגולף ובמזנון הארוך המגולף בצבע ירוק צהבהב פשוט מדהים. עבודה באיזון עם הטבע, הכנסת האלמנטים באופן אורגני עם עצים משוחזרים וסמלים של הטבע כמו קרני שמש וארונות גילוף לוטוס, הסגנון מאוד אישי ומגובש.

בית ייחודי ואקלקטי לוקח רמזים מרהיטי וינטג' בולטים שמסקרנים בהיסטוריה שלהם. תיבת התקווה העתיקה מפליז עובדת כתיבת יין ושולחן הקפה היה עשוי מדלת הודית ישנה, ​​ארץ הוודות והיוגה. ההיסטוריה מאחורי כל אחד מהיצירות הללו הופכת אותם לייחודיים ואקלקטיים.

בסלון הגחמני והאקלקטי יש שולחן אוכל מותאם אישית העשוי מדלתות אסם ישנות והקירות הלבנים משמשים כתפאורה ברורה על רקע ירוק הדשא, וכיסאות מרופדים בצהוב ציפורני חתול שמאירים את גווני העץ. מערבבים בית חווה וריהוט עץ כפרי אקלקטי עם טקסטורות בהירות, הגוונים האדומים בארון הענק משתלבים בעיצוב. מצב הרוח של החדר חי וחם, ויוצר קסם עם עיצוב הקיר של בודהה מגולף בגווני עץ טבעיים.

פסל גילוף גדול ומודגש של אלים הודיים גורם לחדר האקלקטי לרטוט מאנרגיה. בקיר שמאחוריו יש מפל מים וכן צמחים הממוקמים בצורה אסטרטגית. אמנות היא ביטוי של העצמי, חלק מהותי מעיצוב אקלקטי. שלבו ציורי שמן וציורי מים של אמנים מקומיים, פסלי עולם ישן מסקרנים, תכשיטים עתיקים וצרו סידור אסתטי. הבית שלך הוא מי שאתה, יפה וחופשי, אוהב טבע ודואג, בריא ומשגשג, מוצא שמחה בכל חוויה.Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.