עיצוב וילה אקלקטית בוהמית על חוף היםרוח חופשית אומנותית אוהבת צבע ומרקם ונהנית מהאנרגיות של אוצרות שנאספו במהלך חיי טיולים. עיצוב בוהמי יוצר חלל סינרגטי החוגג כשרון גלובלי אקלקטי. אימוץ צבע, תרבויות גלובליות ויצירת תפאורה תוססת ומלאת חיים מעניקים לבית שלי חיים, ממש כמו צועני הבנג'רה הנוודים. השילוב הבלתי צפוי של מזנון כחול טורקיז עם הדמצ'יה הנוודית, שידת תבלינים הודית עם שטיח מראה קוץ' מרהיב תלוי על הקיר המשמש רקע לראש מיטה, האפקט הויזואלי פשוט מהמם. שילוב הצבעים של כחול, ירוק ואדום אינו נפוץ מכיוון שכולם פלטות חזקות, אבל ערבבו אותם עם מבחר פראי של צמחי עלים ויש לכם רפסודיה בוהמית למדי של צבע ועיצוב.

הבית הזה על חוף הים בוהו הוא אקלקטי להפליא, מלא בעצים כפריים מסוידים בלבן ורהיטים במרקמים טבעיים. האסתטיקה מלאה בעיצוב שבטי אתני חמים, אקלקטי אך מאוהב בטבע. ניתן לראות את גווני החול בארונות המגולפים שעשויים בעבודת יד מעצי וינטג' ובעלי פטינה אפורה ירקרקה עדינה. הדלת הכחולה העתיקה עם הפטינה המיושנת שלה מזכירה לי שבטים עתיקים וצוענים נוודים. דלת ג'איפור היא נקודת המוקד בסלון עם רמשים שצומחים סביבה. החמימות של העץ הישן והפרט המעוטר המגולף ביד נפלאה. הסיפור שכל יצירה מכילה נטמע ביער והאנרגיה הנובעת מהעתיקות הללו מביאה חיים במימד אחר.

הקסם שלי מתרבויות ודתות ישנות נראה בכל הבית עם דלת האסם של Ganesha במסדרון. גנשה שולט בצ'אקרת השורש מהמקום שבו הכל מתחיל והוא החיבור שלנו לאמא אדמה. גילוף הקיר של ראמה עם האנומן מספר את סיפורו של ראמאיאן כאשר ראמה היה צריך להשחיל את הקשת הקדושה של שיווה כדי לזכות בידה של סיטה. הקשת הצבעונית היא שאין לה תחליף, צבועה בכחול מבריק, כתומים, צהוב נותן לה חיים תוססים. שבטי הבנג'רה מפורסמים באומנותם ובטקסטיל הרקום שבהם תפורות מראות בחוטים. הקשת שואבת השראה מיצירות המופת היפות הללו של יצירה אמנותית והיא הכניסה למטבח שלי.

חלל האוכל הוא הרחבה של המרפסת והוא יוצא מהמטבח ומעניק לחלל אווירה נינוחה אך שיקית. שולחן אוכל מגולף עם דלת במצוקה בשילוב עם כיסאות לבנים מעניק נינוחות מעודנת לחדר ואני נהנה מבריזת האוקיינוס ​​דרך החלונות הפתוחים בערב. אלגנטיות כפרית מאופקת מעודנת מעורבת עם סגנון צועני בנג'רה, קולאז' אקלקטי של תרבויות וגלובליזם .Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.