עיצובים מדהימים של חדרי שינה שיתאימו אליכם הייחודייםצריכים רעיונות טריים לעיצוב חדר השינה שלכם? השתמש בעיצובי חדר השינה המדהימים האלה כדי למצוא את ההתאמה המושלמת. מאמר זה דן בחדרי שינה מעוצבים בירוק רגוע, עם קמינים נעימים, צבעי לבן ושמנת רגועים, חדרים כהים עסוקים, עיצוב מעולה ועוד.

בואו נודה בזה. אנחנו מבלים כשליש מחיינו בשינה. ואיפה אנחנו ישנים – חדר השינה! אבל לעתים קרובות מדי, תשומת לב מועטה ניתנת לעיצובי חדרי שינה. חדר השינה צריך להיות מעוצב בצורה כזו שתיצור סביבה שלווה עם פרישתנו, אבל צריך להיות דקורטיבי מספיק כדי שנוכל לקבל את פני האורחים לסיור כשתתעורר ההזדמנות.

תחשוב רגע. האם חדר השינה שלכם מספק את הנוחות הדרושה לכם כדי להתמקם ללילה רגוע? האם האישיות שלך מתבטאת דרך עיצוב חדר השינה שלך? רוצים עיצוב חדר שינה שהוא רחוק מהרגיל? בואו לחקור כמה עיצובים מדהימים לחדר שינה כדי למצוא את העיצוב הנכון עבורכם.

גרין רגוע

קירות ירוקים לעיצוב חדר השינה מקבלים בברכה צבע משלים של שזוף, חום, שחור ואפילו צבעים בהירים יותר כגון סיכה, אדום או צהוב. עם קירות ירוקים בהירים, אתה יכול בקלות להוסיף רהיטי חדר שינה עם מבטא כהה וחלקי עיצוב לקיר עם מצעים בצבע טבעי. השתמש בדוכני לילה מעץ או זכוכית, מראות דקורטיביות, מנורות בהירות וחלונות גדולים כדי להוציא את שילוב הצבעים. עבור שטיח, בחר בצבע שזוף ניטרלי או חום כהה, כך שתוכל לשנות את המראה והתחושה של חדר השינה שלך מדי פעם מבלי להחליף את השטיח. השתמש בשטיחים כדי להדגיש ריצוף עץ או שטיח ניטרלי.

לחמם אותו עם אח

אתה יכול לקבל את תחושת "הבקתה החמה והנעימה" ממש בחדר השינה שלך על ידי הוספת אח. האח עשוי להשתמש בבולי גז או עץ אמיתי. זה יכול להיות עשוי מאבן, סלעים מדומים או מתכות – מה שמתאים לסגנון שלך. אח יכול להפוך את חדר השינה שלכם למקום המפלט האולטימטיבי לשקט ושלווה בליל חורף קר! הוסף כמה פריטי ריהוט לחדר שינה כגון כיסא נוח עם מנורה לקריאה. השתמש בשטיחים מול האח לאפקט נוסף! קמינים נראים נהדר גם עם ריהוט חדר שינה מעץ דובדבן.

רוגע לבן ושמנת

בעיצוב חדר השינה הלבן והשמנת, תמיד יש תחושה של ניקיון ושלווה. כדי להשיג תפאורה זו, בחרו ביריעות לבנות ארוכות לטיפולי חלונות, מצעים וכריות בצבע שמנת, שטיח בצבע לבן או שמנת, עץ בהיר לריצוף חדר השינה או שטיח בהיר מאוד. השתמש בפריטים אחרים בצבעים בהירים כגון טלוויזיה ומעמד ממתכת בז' או בהירה, מדפים, ציורים, שידות, שידות לילה וכיסאות. השתמש באורות לבנים כדי להאיר את החדר ובאורות רכים יותר להרגעה בלילה.

עסקות אפלה

חלק מחדרי שינה נראים נהדר עם צבעים כהים ונועזים כגון שחור, בורדו או כחול כהה או ירוק. צבעים אלה פופולריים בקרב רווקים צעירים (במיוחד בינוניים), והם פופולריים גם במעונות בקולג' ובדירות קטנות. לעיצוב חדר השינה הזה, צור אווירה "עסוקה" עם מדף ספרים (עשוי מעץ שחור או כהה), חזה, שידת לילה, וילונות בצבע כהה ומרכז בילוי מתאים. הוסף מנורה או שתיים וכמה שרפרפים או כיסאות בסגנון מודרני כדי להשלים את המראה הזה.

עיצוב חדר שינה מעולה

עבור עיצוב חדר השינה המעודן, בחר ריהוט חדר שינה אלגנטי ווילונות דקורטיביים, מצעים ופריטי עיצוב לקיר. כמו כן, צרו מראה ותחושה אלגנטיים עם תאורה ומנורות מפוארות. חפשו שידות ושולחנות עתיקים וכן שטיחים צבעוניים שיתאימו לצבעי החדר. צבעו את הקיר בצבע זהב בהיר והשתמשו בווילונות זורמים ארוכים לחלונות, עשויים סאטן או פוליאסטר עם ווים וחבלים מהודרים כדי לתת תחושת מלכותיות.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.