עיצובים ורעיונות של חדרי שינה ראשייםעיצוב חדר שינה משלך

ככל שהחיים שלנו הופכים תזזיתיים יותר ויותר, המפלט שעיצובי חדרי שינה נוחים מציעים הופך למזמין יותר ויותר – ולא רק לשינה. קריאה שקטה, צפייה בטלוויזיה (לתוכניות שאנו רוצים לצפות בהן), ליהנות מארוחת ערב קלה ושלווה, כתיבת מכתבים – כל אלו הן פעילויות שעשויות להתאים ביותר לאותו חלל פרטי מיוחד.

בין אם זה מלווה בשותף ובין אם לאו, כדאי שנשקול את חדר השינה שלנו לאזור היחיד שבו אנו מחויבים לרצות אף אחד חוץ מעצמנו (המילים פינוק ופינוק מעיפים על הדעת). לכן הגיוני שהחלל 'הטוב ביותר' בחדר השינה והגישה למתקני הלבשה ושירותים ישמרו למטרה זו.

סוף סוף התממשו היתרונות של הכליאה העצמית. אנו מצפים לשלם פרמיה עבור סוויטת מלון, אז מדוע שלא תתכננו לינה קבועה בקווים דומים, עם אזורים המיועדים לתחביבים, מנוחה, הלבשה, רחצה וכמובן שינה?

רעיונות לעיצוב חדר שינה ראשי

כשזה מגיע להחלטה על תכנית עיצוב חדרי שינה עיקריים, זו באמת שאלה של מה שמתאים לך: זכור, זהו החדר שלך! עם זאת, להעדפה, אנשים רבים בוחרים בצבעים רכים ודפוסים שקטים שכן אלה נחשבים פחות מעייפים בעיניים ויותר תורמים למנוחה ורגיעה. תחום מחלוקת ברור הוא כאשר שני אנשים בעלי שכנועים שונים מנסים לרקוח תוכנית שתתאים לשניהם. בדרך כלל ניתן להתגבר על בעיה זו על ידי בחירת הצבעים והדוגמאות המיומנים באמצע הדרך בין שני הטעמים.

הדפסים בוטניים לא בהכרח אומרים דונמים של ורדים ורודים יפים, ובכל מקרה ורוד לא חייב להיות חיוור ונשי. חלק מתכניות השינה המוצלחות ביותר לא מסתמכות על צבעים מעניינים ולא על דפוסים נועזים. הנייטרלים, שנבחרו בשל התפלות שלהם, מספקים רקע נפלא להירגעות וניתן לעורר אותם על ידי הצגת מצעים יפים, ריהוט מסוגנן ואביזרים חדים. כאן יש לך הזדמנות לקנות את השטיח המשובח והצבעוני העדין של חלומותיך (נחשב שהוא הרבה יותר לא מעשי עבור אזורים כבדי תנועה אחרים). הדרישה האחת היא שכל כיסוי שנבחר, הוא צריך להיות אדיב על הרגליים. ריצוף טבעי ומודרני באופן אופנתי כמעט ואינו עומד בקריטריון זה, אך ניתן להציל את המצב על ידי הנחת מחצלות מחומרים ידידותיים יותר ב"נקודות נחיתה" ליד המיטה.

ישנם סגנונות רבים של שולחן איפור, ביניהם הסוג המצופה בד הוא מועדף נצחי. אולם הגורם החשוב ביותר הוא מיקוםו כך שאור טבעי ככל האפשר ייפול על פניו של האדם היושב ליד שולחן ההלבשה – מתחת לחלון הוא אידיאלי.

רעיונות לעיצוב פנים לחדר שינה

אם אתה נהנה מהתחושה של להיות מעוטר, וילונות המיטה הם בשבילך. בין אם הם נובעים מקורונה, חצי בודק או בודק מלא, הם נותנים תחושה בטוחה ומסוגרת להפליא ונראים אטרקטיביים במיוחד עבור המציאה. הקדישו תמיד מחשבה מדוקדקת לבטנה של כל טיפול במיטה כזה, שכן זה מה שיראה לרוב על ידי האדם השוכב במיטה. חזרה קטנה יותר של דוגמת בד הפנים יכולה להניב תוצאה נעימה מאוד, וכך גם השימוש בבד מתקתק בצבע תואם.

לכל אחד יש את ההעדפה האישית שלו בכל הנוגע לבחירת שולחן לילה או ארון. עם זאת, ישנם כמה עקרונות נפוצים שכדאי לקחת בחשבון. ראשית, מטעמי נוחות, עדיף שהיחידה תהיה באותו גובה בערך כמו החלק העליון של מזרן המיטה. זה ישתנה, אך לרוב יהיה בסביבות 50 ס"מ/ליטר.

באופן אידיאלי צריך להיות מספיק מקום ביחידה כדי להכיל את כל מה שתרצו לאחסן ליד המיטה: זה יעזור למנוע חלק עליון עמוס ללא היכן להניח את כוס התה מדי פעם או אולי כוסית של ניצני ורדים טריים. יריעת זכוכית שקופה חתוכה לקווי המתאר של חלקו העליון של שולחן מכוסה בד תסייע במניעת כתמים ואבק על פני הבד.Source by Michelle Reynold

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.