סקירת ברזים: אילו מבין ברזי פליז הנטינגטון מתאימים לך?למרות שברזים בעצם מבצעים את אותן פונקציות, די קל לראות כי ברזים מגיעים בצורות שונות, בין אם הם מיועדים לחדרי אמבטיה, מטבחים או במקומות אחרים. אם הוקסמת או לפחות הכרת את המותג הנטינגטון פליז, דף זה יוכל לסייע לך.

ברזי פליז הנטינגטון מגיעים במגוון אוספים שלכל אחד מהם תכונות מאפיינות ומשתמשי מטרה מיועדים. ניתן לסווג את המוצרים המגוונים הללו לשלוש אוספים עיקריים- פלטינה, עיצוב ופרופסיונל.

הקטגוריה העיקרית הראשונה היא אוסף הפלטינה. קבוצה ראשית זו מחולקת לאוספי חתימות, יוקרה פלטינה ומגורים. תחת קבוצת החתימה ישנם ארבעה סוגים של ברזי פליז הנטינגטון. אלה הם תככים, פאווארי, מונארך ומקמילן.

אם אתה רוצה להיראות אלגנטי אבל רצון להימנע מהתווית להיות שמרני מדי או ליברלי מדי, אז ברזי תככים עשויים להתאים לך ביותר. לברזים הללו יש דפוסים פשוטים יחסית אך בהחלט לא משעממים. יתרון גדול של מעמד Intrigue הוא תאימותו כמעט לכל קישוט אמבטיה או מטבח. זה מוודא שהמוצר שבחרת לא יבלוט יותר מדי או שלא יוזנח.

פאווארי אידיאלי לתומכי המינימליזם. יש מספר לא מבוטל של אנשים שמסכימים מאוד שאמנות אינה עוסקת בכמות הדמויות המורכבות, אלא היא אך ורק על הרושם שהושפע על הצופה. עיצוב Favari מציג נקודת מבט הישרה לנקודה. אופיו הפשוט אך המסודר משדר רמת תחכום שאפילו מינימליסטים עשויים להעריך.

מונרך בניגוד לפאברי אך אין זה אומר שאחד חלש יותר מהשני. שניהם יכולים להיחשב אטרקטיביים, אך הם שונים זה מזה מבחינת קהלי היעד שלהם. מונרך מסמן רושם באמצעות הפרטים המעוצבים בקפידה והקימורים הנצחיים המבדילים סוג ברז זה מאחרים. הדגמה זו של עקומות ופרטים עדינים מגלמת חן ותחכום אנליטי.

החדש והישן לא חייבים להשתייך תמיד לשתי ישויות מובחנות. אם אתה רוצה לערבב עכשווי עם קלאסי, אז ברזי מקמילן הם האפשרויות הטובות ביותר שלך. עיצוב המשושה הוא המרכיב הקלאסי, בעוד שהכשרון מדגים את המודרניות.

אם אינכם אוהבים את ברזי פליז הנטינגטון הנמצאים תחת אוסף הפלטינה החתימה, תוכלו תמיד לנסות את אוסף הפלטינה היוקרתי ואוספי המגורים. אטלנטיס, Jewel, SeaCrest, Wyndamere, Wyndamere Classic, Montage ו- Versailles הן האפשרויות הקיימות תחת קולקציית היוקרה בעוד קולקציית Residence ממורכבת מברזי Bellezza ו- Remington. אם אתה יכול להרשות לעצמך הוצאה מפוארת, תוכל לשקול כל אחד מברזי אוסף היוקרה. הם מגיעים עם מחירים גבוהים יותר, אך התחכום והפנייה המוגברת שלהם בהחלט ישקלו את ההוצאה הנוספת. אם אתה לא רוצה יותר מדי סטייה אבל עדיין רוצה קצת ייחודיות, אז בלצה או רמינגטון בהחלט יעשו זאת.

אם אתה לא מוצא את אוסף הפלטינה מעניין, תוכל תמיד להסתכל על ברזים הכלולים באוסף הדקור. הדגמים הקיימים הם אמורי, מרסד, כרמל, סיינה ו ברוש. דגמים אלה מתאפיינים באומנות גדולה ומוכרת יותר מהדגמים הקודמים. אלה מתאימים יותר גם לבעלי בתים פתוחים יותר.

במקרה הבלתי סביר שאתה לא אוהב את כל ברזי הפליז הזמינים של דקור ופלטינה הנטינגטון, זה תמיד מבטיח ללמוד שהאוסף המקצועי מובטח למלא את סוג הלקוח ששתי הקבוצות הגדולות האחרות לא מצליחות לספק. מי שלא תהיה, בהחלט יש לפחות ברז פליז אחד מהנטינגטון שיתאים לך.Source by Arrick Chakraborty

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.