סוגים שונים של פרגולותבניית פרגולות היא אמצעי יעיל מאוד להוספת יופי לבית. לא רק שזה משפר את היופי של הבית אלא גם מוסיף ערך ניטור לבית. ובכן, לעולם לא תרצו למכור את הבית שלכם ברגע שיש לכם פרגולה בבית. סיבה, ישנם מאות עיצובים וסגנונות של הקמת פרגולה בבית שלך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא למצוא את העיצוב המושלם שמתאים לבית שלך ומשתלב איתו כאילו זה החלק שתמיד היה קיים.

עיצוב חיפוי: עיצוב זה שובר את ההגדרה בפועל של פרגולה בכך שהוא כולל חיפוי או גג בעיצוב. הוא מספק יתרונות מקרני שמש קשות ומאסונות טבעיים מתונים אחרים. ניתן לבחור מספר אפשרויות חיפוי כגון בד צל, לוחות אקריליק או פלדה, סריגי עץ או סבכות, מפרשים או אפילו סכך. לכל אחד יש יתרונות משלו ולכן עליכם לבחור בהתאם.

חלק עליון פתוח: עיצוב מבנה מסורתי שמגדיר בצורה מושלמת פרגולה. עם גג פתוח, מבנה זה נועד בעצם לתמוך בגפנים ובסבכות. מבנים פתוחים מעניקים תחושה ים תיכונית ייחודית לחצר האחורית שלך. זה שימש במשך מאות שנים ועדיין פופולרי כדי ליצור תחושה אותנטית וליצור נוף טבעי. בעוד שהם מושכים, הם מוסיפים עניין לגינה על ידי מתן שפע של טבעי בתוך המבנה.

גמלון: ניתן להגדיר פרגולת גמלון כמבנה המורכב משני חצאי גג משופעים בעלי חלל משולש בקצה הגג. אלה הם מבנה קל יותר ואינם מסוגלים לשאת עומסים כבדים. צורת הגמלון של המבנה יכולה לשמש גם כקורה צולבת, שבה ניתן להשתמש עוד כדי להשהות בד צל, או סוג אחר של חומר הקרנה. רכבת גפנים לאורך הקורה יכולים להיות גם רעיונות טובים לייפות אותה. כיסוי המבנה יעניק תחושה סגורה, ונותן רושם של סלון פנימי.

זָפוּף: פרגולות משופעות דומות מאוד למרפסת וגגות מרפסת מכיוון שהן מחוברות גם עם הבית. לפעמים, מחובר עם קיר גבוה סמוך או מבנה עומד אחר אבל הגג משופע כלפי מטה בקצהו, רצוי בחזית. אלה קלים יחסית לתחזוקה הודות לצורתם שאינה מאפשרת לשום אלמנט להישאר על הגג שלו. פרגולה שנעשתה עם רעיון עיצובי זה יכולה להפוך גם לסלון יוקרתי על ידי הוספת סוג מתאים של דלתות וחלונות הזזה.

להפליג: אם מבחינה טכנית, פרגולות מפרש אינן בעצם פרגולה. ובכל זאת, זה הפך למאפיין קבוע בחצרות האחוריות. בדרך כלל הם ידועים כמפרשי צל או גווני מפרש. עיצוב זה מורכב בדרך כלל ממפרש גדול, מתוח בין מוטות רבים בגבהים שונים וממוקם במרחקים משתנים. אתה יכול למצוא מגוון עצום של צבעים לבחירה לפי ערכת הצבעים של כל חצר אחורית. פרגולות מפרש זמינות גם כערכות עשה זאת בעצמך.

מילוי:לרוב מדובר באלמנטי מילוי לא מבניים שנמצאים בשימוש נרחב למילוי החללים הריקים בפרגולה שלכם. חומרים המשמשים למטרה זו עשויים לכלול דברים המשמשים למילוי החלל בין מעקות או מחסומי סריג. לשימוש במילוי יש יתרונות רבים, בעוד שניתן להשתמש בו כדי להסוות אזור כדי לחסום את הרוח או השמש, הם גם משמשים כעיצוב מושלם וגם מספקים מסך לפרטיות.Source by Manik Pahwa

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.