מי עוד רוצה מטבח יוקרתי יפהפה?



אם חשבתם שארונות מטבח יוקרתיים הם רק הפריבילגיה של העשירים, העילית והסלבריטאים, אתם טועים. מטבחים הם החדר העמוס והיקר ביותר בבית. מטבחים הם חדרים מורכבים ביותר שצריכים לעבוד ברמות רבות.

לכל אחד מגיע מטבח יוקרתי יפהפה.

זה אומר שגם אתה!!!

אני בטוח שיש לך כמה רעיונות לעיצוב מטבחים שמושכים אותך. אולי ראית אותם בטלוויזיה, באתרי אינטרנט, במגזינים או בבתים של חברים ובני משפחה.

המטבח הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים משפצים כאשר הם מחפשים לשפר את הבית שלהם. ארונות מטבח חדשים הם אחד משיפורי הבית היוקרתיים ביותר במטבח.

צרכנים רבים חושבים על הום דיפו ושכונת Lowes כשמדובר בארונות. עם זאת, זה רק נותן לך גישה לעיצוב סטנדרטי עבור תוכנית המטבח שלך לעומת סגנון ומותאם אישית ופריסה של מטבח. אתה עשוי לקבל עורך דין לעומת מעצב מנוסה. צרכנים מקבלים גם גישה רק ל-RTA (מוכן להרכבה), מלאי, חצי מותאם אישית וארונות מותאמים אישית.

ארונות יוקרה מותאמים אישית, מותאמים אישית, הם מקור נוסף. היצרנים מתמחים בארונות מטבח איכותיים במרכז עיצוב ברמה גבוהה באיכות ללא תחרות. יצרנים מתקדמים של ארונות איכותיים כוללים את כריסטופר פיקוק, בייקס אנד קומפני, קלייב כריסטיאן, קוטונווד, סימאטיק, Wm Ohs, מארק ווילקינסון, Luxury British Interiors, Rutt וכו'. Bespoke הוא תיאור נוסף לארונות ברמת היוקרה . זה אומר שיש רמה גבוהה של התאמה אישית והתאמה אישית. יש איכות בנייה גבוהה.

ארונות בהתאמה אישית כוללים ארונות בסגנון אירופאי ומסורתי בסגנון מסגרת פנים. קווי ארונות אלה כוללים שדרוגים מתקדמים כמאפיינים סטנדרטיים; כגון צירים מתכווננים ל-6 כיוונים, מגירות סגירה רכה, קופסאות מגירות עץ, חיבורי זנב-יד ומגלשות עם הארכה מלאה מתחת לרכב. גימור רהיטים באיכות גבוהה מסופק במתקני ייצור חדישים או צביעה ידנית באתר.

גרניט ושיש יכולים לעזור לתרום ליופי ולתפקוד של המטבח שלך. אבן טבעית תמיד תהיה אחת הבחירות הראשונות בגלל הפיתוי שלה בעיצוב. למרות שהיא הפכה לבחירה נפוצה מאוד היא מועדפת פעמים רבות.

לאלו שנמאס להם מגרניט ושיש הגיע הזמן לשינוי. רבים הולכים על תערובת של משטחים משטחים כמו עץ, בטון, לבה, אבן סבון, אבן מהונדסת וזכוכית. מכיוון שמטבחים מתוכננים עם אזורי עבודה שונים, הם יכולים לקבל חומרים שונים לכל אזור.

תוספות פופולריות אחרות כוללות מכשירי נירוסטה, כולל מקררים מתחת לאפס, תנור מיקרוגל מובנה וכיריים. רוב מכשירי החשמל ישולבו במטבח יוקרתי כך שהם לא נראים לעין. אנשים רבים שעושים מטבח יוקרתי מעדיפים כיריים גז. בישול אינדוקציה ובישול בקיטור הפכו גם הם למועדפים חדשים.

יוקרה מבוקשת על ידי צרכן ה"עילית" שרואה את הטרנדים העכשוויים וחפץ במוצרי יוקרה. עם זאת, יוקרה פירושה גם יכולת לעשות בחירות אישיות שנבחרו כדי להפוך את חייך לנוחים. לכל אחד מגיע שיהיה נוח בבית שלו. כולם צריכים לאהוב את הבית שבו הם גרים.

בשוק הנדל"ן של היום שיפוץ הוא הפתרון המושלם לשיפור אורח החיים והמצב הכלכלי של בעלי בתים ומשפחותיהם. בעלי בתים יכולים ליהנות מאורח חיים חדש ולקצור את היתרונות הכספיים של השקעתם. כאשר אתה משקיע השקעה משמעותית בבית שלך אתה רוצה שהשיפורים שלך יחזיקו מעמד. למרבה המזל, ישנם משאבים מצוינים עבור ארונות יוקרה עמידים ואיכותיים שהם אופנתיים ופונקציונליים.

מגיע לך מטבח יוקרתי יפהפה!!!



Source by Marvin W Towler

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.