מטבחים מודולריים: הכי טוב שאפשר להשיגהמטבח המודרני יתבסס על כמה תקני עיצוב. מרכיבי העיצוב החיוניים של רעיונות מטבח מודרניים יהיו מכילים חלל לא עמוס, מכשירי אמנות מודרניים, ערימות של אור, קווים נקיים וניגודיות וצבעים בולטים, בייעוץ של מעצבי מטבחים מודולריים. הנה מבט על כל אחד מתקני עיצוב המטבח הללו בפירוט.

שמור על קווים ארוכים ונקיים בתוך המטבח שלך. זה לא אומר שלא יכולים להיות עיקולים, מכיוון שאתה יכול לבחור משטחי מטבח או ריהוט נוסף מעוקל. לפי רעיונות עיצוב מטבחים, תוכל לבחור רצפות עץ בהן תוכל לראות את קווי הלוח האופקיים, עם מטרה סופית ספציפית לכלול יותר השפעה. הקווים הנקיים לא רק יעניקו תחושה של מטבח מודרני, אך יתר על כן עוזר לגרום למטבח להיראות גדול יותר. ריהוט המטבח המדוד ובנוסף ריהוט מודרני במיוחד, למשל, שולחנות וכיסאות יוסיפו עוד יותר לשימוש בקווים. כמו כן, אתה יכול לבחור שולחן אופקי או מעוקל למחצה, ולבחור כיסאות המציגים עיצוב מודרני. בחר כיסאות ושולחנות עם רגלי פלדה אלגנטיות. שימוש בפלטת השולחן מזכוכית יסייע בנוסף בשיפור המראה.

צֶבַע

בחר 2 ערכות נושא צבעוניות, לא הרבה צבעים. כמו כן השתדלו להימנע מהמטבח בצבע שחור ופלדה. זה מדהים לכלול כל רעיון לעיצוב ציור בפנים, שייתן תחושה של מטבח לא עמוס. כמה משילובי הצבעים האידיאליים למטבח המודרני יהיו קירות אקווה כחולים או ירוקים שכמה חלקים מהקירות צבועים בצבע לבן, ובנוסף מכשירי מטבח לבנים ופריטים נוספים מפלדה. נושא מדהים במיוחד יהיה קירות חצי לבנדר וחצי לבנים שיש בהם מכשירים שחורים ורהיטי פלדה. קבלו את העצה ממעצב המטבחים המודולרי.

המון תאורה

ודא שלמטבחים יש שפע של אור. בתוך מטבחי נושא, למשל, מטבחי טוסקנה או כפר צרפתי, יינתן גוון בהיר צהבהב וישן. עם זאת, בתוך מטבח מודרני, ישמשו אורות לבנים עדינים. ודא שיש מספיק חלונות כדי לאפשר תאורה טבעית פנימה. במקרה שאין אספקה ​​מספקת של תאורה טבעית, שקול לשים חלון נוסף או צוהר. כדי להעלות את אור המטבח המלאכותי, כלול תאורה נוספת על ידי תליית כמה מנורות עיצוב מודרניות המשלימות את עיצוב המטבח המודרני, למשל, אלו המצוינות תלויות מתקרה בתוך תמונה.

אזורים לא מבולגנים

ריהוט המטבח הספציפי מציע מספיק מקום לאחסון כל אחד מהפריטים שלך, כך שלא תהיה שום סבירות לבלגן, וניקיון יהיה עבודה בסיסית. יש היצע מספק של מדפים לאחסון כלים, ושברים מתוכננים בתוך רהיטים מבודדים לאחסון מכשירי החשמל שלך, למשל, תנורים. שים את המקרר בצורה שהוא יצרוך פחות מקום, ובאזור שבו הוא קרוב לגישה.Source by Emily Moorey

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.