מדריך לעיצוב חדרי אמבטיההשלב הראשון הוא לתכנן את העיצוב – כמו במטבחים, הספק המקומי שלך יפעיל תוכנית שנוצרה על ידי מחשב המבוססת על מידות החדר והדרישות הספציפיות שלך.

אם אתה מקפיד על אותו פריסה, מדוד את חדר הרחצה שלך בזהירות לפני שאתה הולך לקנות תחליף, כך שתדע שהפריטים החדשים יתאימו.

צנרת מחדש וחיווט מחדש יעלו את העלות, לכן הישאר עם נקודות השירות הקיימות במידת האפשר-אם כי זה עשוי להיות בלתי נמנע אם תרצה לשנות את המיקום של סוויטת האמבטיה.

תחילה תחליטו על המקום הנכון לאמבטיה ו/או למקלחת. אם האולם שלך נמצא בחדר האמבטיה שלך, החליט לאן זה ילך ואז הנח את הכיור.

לאחר שתוכננו את האביזרים תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בחלל הנותר, אשר בחדרי אמבטיה מודרניים עשוי להיות מוגבל למדי. יש צורך באחסון כלשהו, ​​ארונות או מדפים – רצוי שניהם – עבור מוצרי טיפוח, מוצרי ניקוי, גלילי אסלה וצעצועי אמבטיה לילדים. אם חדר האמבטיה שלכם מרווח, תוכלו גם לשמור שם מגבות נקיות וסלסלת המצעים שלכם.

בחירת אמבטיה ואגן יכולה להיות משימה גוזלת זמן. גם אם אינכם בוחרים משהו כמו ג'קוזי או ג'קוזי מקורה, אמבטיות מגיעות בכל הצורות והגדלים – מלבניות סטנדרטיות, גלילה, פינה, מעוקלת, רחבות יותר בקצה אחד מהקצה השני – וצבעים. אלא אם כן אתה מייחל נואשות לצבע מסוים עדיף להישאר עם לבן. הוא נראה נקי, לא פוגע וישתלב עם כל צבע שתחליט להשתמש בו לצבע וריהוט.

גם הברזים מגיעים במגוון סגנונות מביכים – בחרו בעיצוב שישלים את חדר האמבטיה שלכם.

לפני שתקבל את ההחלטה הסופית שלך על סוויטת האמבטיה, כדאי לבדוק עם האינסטלטור שלך את התוכניות שלך כדי לבדוק אם ישנן בעיות אפשריות עם העיצובים שבחרת.

גם אם בחלון שלך יש זכוכית חלבית, וודא שיש לך וילון או עיוור עם רירית 'האפלה', אלא אם כן אתה רוצה שכנים או עוברי אורח צופים בצללית הרוחצת, שוטפת או גרוע מכך.

כשזה מגיע לקישוט, זכור להשתמש – או לציין, אם מישהו אחר מבצע את העבודה – לדיס העמיד בפני אדים ומים. באופן דומה, בחר צבע וטפט שיעמדו בפני חום וקיטור – הסתכל בטווחי 'המטבח והשירותים' ההולכים ומתרחבים.

צבעים חיוורים מבהירים חדר אמבטיה קטן, במיוחד חדר ללא אור יום טבעי אבל כיף להתנסות בצבע. ומראה גדולה לרוחב קיר אחד, במיוחד הקיר שמול החלון, תעזור לגרום למראה אמבטיה קטן ולהרגיש הרבה יותר גדול וקל יותר.

גם חיפויי ריצוף מגיעים בכל סוגי החומרים והצבעים – אך הימנעו משטיח שאינו מעשי ולא היגייני בחדר אמבטיה. ויניל, אריחי פקק או לינו הן בחירות טובות – חמות ברגליים וקלות לניקוי. עם זאת, אם המשטח שתבחר בוהק תמיד השתמש בשטיח הניתן לשטיפה למניעת בטיחות.

אם אתה מתקין מקלחת – כתכונה נפרדת או מעל האמבטיה – בדוק את הסוגים השונים לפני שתחליט באילו לבחור. אם יש לך לחץ מים גבוה אתה יכול לבחור במקלחת תרמו המחוברת ישירות למערכת החימום שלך ושומרת על טמפרטורת המים אחידה.

מערכת מקלחת חשמלית מחממת את המים עצמם ומשמשת בעיקר מעל האמבטיה. מקלחות כוח יעניקו לכם את חווית המקלחת האולטימטיבית, גם אם יש לכם לחץ מים נמוך.

חפש משטח החלקה הן באמבטיה והן במקלחת. בדקו עם האינסטלטור שלכם שהניקוז יכול לקחת את כמות המים שהמקלחת שלכם מייצרת – מגש מקלחת על גדותיו עלול לגרום לבעיות רציניות.

מעל לכל, הדבר העיקרי שיש לזכור בעת עיצוב מחדש של חדר האמבטיה שלכם הוא – בחרו עיצוב המתאים לאורח החיים שלכם.Source by Barry Dunlop

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.