למה לשכור יועץ מקצועי לנוף?כמעצב ויועץ נוף, אנשים מגיעים אליי לעתים קרובות עם שאלות רבות בנוגע לבעיות הגינה שלהם ומה הם יכולים לעשות כדי לפתור אותן.

מכיוון שאני נוטה להיות בחור חברתי, אני בדרך כלל לוקח קצת זמן לנסות ולענות עבורם על השאלות שלהם במקום, אבל לרוב עדיף שאבקר בביתם ואראה בעצמי מה באמת הבעיות הבסיסיות. הם.

לעתים קרובות אני שומע על העבודה הקשה שהם משקיעים בגינון, והצרות שכמו מתגברות מדי שנה, וכמה מיואשים הם מתבוננים בדשא שלהם מפתחים אזורים משחימים, או איך הרודודנדרונים שלהם סובלים כל כך מתים בחזרה במהלך החורף, או מתי הם צריכים לקצץ את השיחים הנשירים שלהם כי הם גדלים בקצב מהיר והופכים מכוערים.

אלו שאלות שיש להן סיבות רבות מדוע הן מתפתחות מלכתחילה, ולעתים קרובות קשה לענות עליהן בכמה דקות פשוטות של זמן בילוי בחניון של חנות מכולת.

בדרך כלל אני מציע להתייעץ באתר כדי שאוכל לראות בעצמי את הנסיבות מולן הם נתקלים, ואוכל להגיע למסקנה כלשהי לגבי מה הבעיה, למה זה קרה מלכתחילה, ואיך הם יכולים לתקן את המצב בעצמם .

כאן מתחיל הסיפור שלי.

אינספור פעמים, אני מגלה שאנשים מסתקרנים ממידע חינמי וחושבים שגינון ושתילה צריכים להיות פשוטים לביצוע. אבל זה לא כל כך פשוט. זה כרוך בעבודה קשה והרבה מחקר בתכנון וביצוע התוצאות הסופיות.

אני מנסה לשכנע אנשים שהתייעצות מהירה תחסוך להם זמן, מאמץ וכסף בטווח הארוך, אולם כשזה מגיע לדבר כסף, פתאום הגן הוא לא כזה פרויקט אחרי הכל.

אני מניד בראשי בפליאה איך הם יכולים להיות מודאגים כל כך לגבי הגנים והרכוש שלהם, אבל כשיש תג מחיר שמוצמד למידע, הם נעשים עצבניים ונרתעים מלהתחייב בכל סוג של התחייבות לפתרון הצרות שלהם.

אז, הם ממשיכים בדרכם ומי יודע מה יקרה אי פעם.

בשלב זה, נתתי להם כחצי שעה של זמן פנוי ויצאתי משם ללא כל תמורה על הניסיון והידע שלי כגננת.

מה אנשים חושבים כשהם ניגשים למומחה ומתחילים להעמיס עליהם שאלות, ואז יוצאים חופשיים כמו ציפור שלא מציעה שום פיצוי על הזמן שביליתי איתם? אנשים לא מבינים שבתור מומחה בתחום שלי שזהו מפעל חיי ובמה אני תלוי להכנסה שלי?

אנשים, גינון הוא מדע, צורת אמנות ותוצר סופי מוחשי הנובע מניסיון ורגישות לסביבה המיוחדת של הבית שלכם במיוחד.

לכל בעל נכס יש בעיות שונות שיכולות להציע בעיות עתידיות אם לא פונים אליה כראוי. כל צורת קרקע ורכוש משתנה מחצר אחת לזו שליד. זו לא החלטה נבונה, שכל צמח יעבוד, או שאני יכול לגדל מה שאני רוצה ואני מצפה שהוא יגדל. לא כל כך…

אתה צריך לקבל החלטות נכונות לגבי מה יצמח בחצר שלך. האם יש תצורות קרקע שעלולות לגרום לבעיות ניקוז ולגרום למות עץ הלבנה שלי אלא אם כן אתקן את הבעיה?

אלו שאלות שניתן לענות עליהן וצריך לענות עליהן מומחה, כזה שיודע בוודאות אם ומה החצר שלכם תכיל לשתילות ולעיצוב.

אני מדבר עם אנשים כל הזמן על התייעצות עם איש מקצוע, בין אם זה אני או מישהו אחר בתחום, שיכול לפתור בעיות לפני שהן קורות.

כאשר שוקלים להוציא סכום כסף גדול, בין כמה אלפי דולרים לסכום כסף גדול בהרבה על החצר שלהם, האם כמה מאות דולרים עבור עיצוב וייעוץ נראים כל כך שערורייתיים כדי לוודא שהעבודה מתוכננת. נטועים כמו שצריך מלכתחילה?

חשבו על זה כעל פוליסת ביטוח שבניגוד לרוב הפוליסות, מסתיימת בסוף השנה ובזבזתם מאות דולרים על רקע הבטחה שהבית או חייכם יהיו מוגנים.

זוהי פוליסת ביטוח שמגיעה עם ייעוץ מומחה ומערכת יחסים מתמשכת עם מומחה שיכול ויקריב זמן כדי לענות על השאלות שלך, פשוט כי קיבלת החלטה נבונה להעסיק אותו מלכתחילה.

עם זה נאמר, כעת יש לך נוף שאתה יכול להיות גאה בו והוא יגדל באופן פרופורציונלי עם השנים. בעוד 3-5 שנים אתה לא תקרע את השיער שלך כי בחור הדשא שלך שתל ארבורוויטה בגובה 40 רגל מחלון התמונה שלך.

אני מפציר בכם, כאיש מקצוע וככזה שאכפת לו מהנוף הביתי שלכם, לשקול התייעצות עם יועץ מקצועי טרם העסקה או החלטה על מישהו שישתול עבורכם את הנוף שלכם.Source by Chet Stentiford

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.