לוקח אותך לחידושים החדשים בבורות אש וסירי אשתחום עיצובי סירי האש ובורות האש חווה עלייה תלולה עם כניסתם של המון המון חידושים חדשים לשוק שמוכנים לתת לכם את החמימות וגם להכין מתנות נהדרות לבית שלכם במראה מפואר. מאמר זה מוצג לתצוגה שלך עם גלריית מידע לגבי כמה סוגים עדכניים של אביזרים אלה.

בעוד שבורות אש מביאים לדבר שבשגרה במרפסת או בסיפון, אחד הרעיונות האינטלקטואליים למניעת חימום יתר הוא להניח שכבת חול בעובי ניכר כדי להפחית את ריכוז החום בתחתית הקערה לכל היותר. אחד החלופיים הללו לחול הוא Deck Protect Fire Pit Pad. זה יספק לסיפון שלך מגע קריר יותר ויהפוך את בור האש שלך בטוח לחלוטין לשריפה על סיפון עץ. פריט רב תכליתי נוסף הוא בור האש עם קערת נחושת ואריחי פסיפס בעבודת יד. מוסיף לחמימות זה גם מספק מקום להנחות את הרגליים.

סירי אש מציעים חלופה נוספת לתאורת מרפסת ועיצוב חיצוני ופנימי. אם אתה מתעצבן מהחרקים בזמן שאתה מנסה ליהנות בחוץ בערב המשיכו לקרוא. סירי אש עם Citronella Pourable ג'ל הם דרך מדהימה להתגבר על הקונפליקט הזה. ג'ל דלק לסיר האש הזה מבוסס על אלכוהול, ידידותי לסביבה שנשרף בצורה נקייה. עשן והאפר לעולם לא יהיו בעיה יותר עם הג'ל הזה. פשוט מלאו את מאגר הנירוסטה של ​​סיר האש שלכם עם Firepot Fuel Gel עד 1 אינץ' מלמעלה, הדליקו בזהירות ג'ל עם מצית או גפרור ותיהנו מלהבות רוקדות עד 2-3 שעות.

הסוג הבא שמגיע תחת הרשימה הוא "בור ברונזה שפשף בשמן עם עיצוב כריסקרוס". זה יספק מראה יפה עם הקערה העמוקה שמביאה יופי לחצר האחורית או לסיפון שלך. העיצוב מספק יותר ראש ויותר אווירה, גם תכונות טיפול וניקוי קלות עם הרמה וקלות קלות. "בור האש של אריחי פסיפס עם הדגשי נחושת" יפהפה והמגע הנחושת באמת מביא לך את הדמות. אריחי הפסיפס בגודל 34 אינץ' המקיפים את הבור נותנים נוף קלאסי. הוא מקבל מחמאה עם הקערה השחורה ומעמד ברזל יצוק.

הסוג הבא שמגיע הוא "בור אש מברזל יצוק בגימור לבנים". בור חיצוני נפלא זה הוא אופציה נהדרת לאירועי מפגש עם השטח הגדול שלו ועם גימור הלבנים המסורתי. זה מתאים למסיבות ויכול למשוך תשומת לב של אחרים כמקום התכנסות. "בית האש השחור עם הדגשות נחושת" מספק חמימות ונראות מכל הצדדים, כולל שבכת ברזל יצוק עמידה ומקלט אפר נשלף, הוא מספק טיפול וניקוי קל. הארובה הגדולה מסייעת לשלוט גם על הפליטה. לבית האש החיצוני הזה יש גם אח ומכסה מנוע נחושת ורשת בישול נשלפת שהם הדברים הנוספים הקיימים בו.

בין כל האפשרויות הללו, הדבר העיקרי שנדרש הוא להגן על אלה מפני הגורמים החיצוניים הבלתי רצויים אשר מתאפשר באמצעות כיסויי אש. הכיסויים עמידים במיוחד וחיוניים כדי לחסוך בהשקעות שלך. עם כל כך הרבה אפשרויות לשפר את חללי המגורים הפנימיים והחיצוניים שלך, בורות אש וסירי אש מציעים פריט קישוט ייחודי הממלא תפקיד כפול.Source by Amber Liddell

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *