להחיות את היצירתיות שלך עם עיצובי הגינה שלךהגינה שלך יכולה להיות ביטוי ליצירתיות שלך. זה כבר לא מקום שבו שותלים פירות וירקות. אם תרצו להוסיף עוד קצת חיים ולשפר את מראה הגינה שלכם, בחרו בעיצובי גינה מעניינים.

לפני שתמשיך עם כמה עיצובים לגינה, אולי תרצה לזכור כמה קווים מנחים כדי לסנכרן טוב יותר של הסביבה שלך:

חוק הזהב

המפתח לעיצובי גינות חדשניים הוא כלל פשוט. תחשוב לפני שאתה שותל. תכנן את הגינה שלך בסנכרון עם מראה הבית שלך כדי ליצור יחידה מגובשת שתהיה בהרמוניה אחת עם השנייה.

גלה את המטרה

לפני שתסיים את עיצובי הגינה שלך, אולי תרצה לשקול כיצד הגינה תשמש. האם תרצו להעצים את נוף הבית או שתרצו לארח אורחים? האם לילדים קטנים יהיה נוח לשחק בגינה שלך או שאזרחים ותיקים יאהבו לטייל שם? האם הגינה שלך תתפוס שטח פרטי או שהיא תהיה לעיני הציבור? זה באמת יעזור אם תסיים את המטרה העיקרית של הגינה שלך, ואז תמשיך לעצב אותה.

נוף משנה

בחרו בעיצובי גינה המחמיאים לנוף ולבית. חשוב לזכור שהבית הוא החלק החשוב ביותר בנוף והגינה צריכה להיות מתוכננת בהרמוניה עם הבית והסביבה. אז האלמנטים השונים של הבית והגינה יכולים להתחבר טוב יותר כדי לספק סגנון מעניין לבית ולנוף.

בחר את הגינה שלך

יש לך בחירה בין עיצובי גינה רשמיים, חצי רשמיים או טבעיים. בגן רשמי יש את הצמחים והשיחים מסודרים באופן סימטרי סביב שני צירים, המספקים הצלבה עם הבריכה או ביתן במרכז. גינות אלו מעוטרות בדרך כלל בירוק עד, משוכות או קירות ויש להן מרפסת משטח קשה. גן חצי רשמי פועל גם הוא על אותה תכנית צירית כמו זו הרשמית; אולם עיצובי הגינה מעט פחות נוקשים. במקרים רבים, המרפסת הקשיחה מוחלפת בדשא או בשיחים ירוקי עד. חוץ מזה, אתה עלול לראות גם פרחים, ירקות או עשבי תיבול נשפכים מתוך הערוגות.

עיצובי גן טבעיים עוקבים אחר הנוף הפנימי. הם בדרך כלל מתפתלים סביב הסביבה ויש להם מראה סתמי או רך יותר. הסגנון האדריכלי של הבית, התקציב וההעדפה האישית של הבעלים עשויים להחליט בסופו של דבר על עיצוב הגינה.

צור ערכת נושא

רוב עיצובי הגינה הם בדרך כלל יצירות של הבעלים או מוח הגננים, ויש לך מגוון נושאים לבחירה. תן ליצירתיות שלך להחליט על הנושא; רק תוודא שזה מחמיא לנוף הכללי ולסגנון הבית והגינה.

לשחק עם צבעים

לצבעים יש תפקיד חשוב מאוד בעיצוב גינות. בעזרת תרגול והתנסות תוכלו להבין את המהות של שילוב צבעים. עם זאת, אתה יכול להתחיל בהתייחסות לגלגל הצבעים, שבו צבעים מסודרים בהתאם ליחסיהם זה עם זה. רוב גלגלי הצבע מכילים 12 צבעים בלבד, אך ייתכן שתוכל לתאם את הצמחים והפרחים בצורה טובה יותר מסגול-אדום לאדום עד כתום-אדום, באותו סדר כפי שהם מופיעים בגלגל הצבעים. לנוע.

עיצובי גינה צריכים להיות מסוגלים להתאים לתנועה חופשית. עיצוב שבילים, שבילים או שבילים הם היבטים חשובים מאוד. כדי להפוך את נוף הגן למעניין, תוכלו לחשוף נופים שיעשו נוף נעים. זה עשוי לעודד מבקרים לרדת מהשביל או משביל הגישה ולהסתכל מקרוב על הגן.

תעלת ניקוז

ניקוז הוא גורם חשוב נוסף בעיצובי גינות. מערכת ניקוז תקינה תבטיח היגיינה ותשמור על בריאות הגינה הכללית. מצד שני מערכת ניקוז לא תקינה תהרוס לכם את הגינה.

אם אינך מרוצה מעיצוב הגינה הקיים שלך, עקוב אחר ההנחיות הללו ותבל את הנוף שלך! הוסיפו את הדמיון והיצירתיות שלכם להנחיות הפשוטות הללו וצרו עיצובי גינה שיגרמו לכם להיות גאים.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.