כיצד ניתן להאיר את חדר השינה שלך"בוא נדבר בצ'אט בחדר השינה שלי" או "אתה לא עושה טלוויזיה בחדר השינה שלך, מסכן!" הצהרות או הערות כמו אלה שניתנו על ידי חברים וקרובי משפחה שלך הופכות נפוצות למדי בתרחיש של היום. חדר השינה החל להפוך לאחד החדרים החשובים ביותר בבית. היכן שפעם זה היה מקום שבו נהגו להניח את הראש על הכרית הרכה ולישון שמונה שעות שינה מדי לילה, הוא הפך למרכז של למידה, הרפיה ואפילו בידור.

עבור רבים מאיתנו, זה נהיה רגיל להתפאר בקונסולת משחקים, טלוויזיה או נגן מוזיקה באזורי השינה שלנו. חלפו הימים שבהם נהגת לקרוא לזה יום, להחליף לפיג'מה המודפסת הרכה שלך ולכבות את המנורות. עכשיו, אתה יכול לראות את עצמך מבלה שעות בזמן שאתה נמצא בחדר השינה האהוב שלך – עושר הנמסר על ידי הבידור ברובע השינה שלך.

ולעולם לא לשכוח זה גם מקום אידיאלי לפרוש מהיום, לשבת בנחת ופשוט להרגיש את הפנאי. אם נכנסתם לחדר השינה שלכם, או שתתנו תנומה או סתם תרגעו בחלל. ובכן, זה יכול לקרות מבלי להזכיר פעילויות כמו כתיבה, קריאה וצ'אט. שלושתם דורשים שקט רב שאולי ניתן למצוא בחדר הכי אישי שלכם בכל הבית.

לאחר שתזכרו את כל זה, אילו שיפורים תרצו לעשות כדי להפעיל את הבהירות והמראה של חדר השינה שלכם, כך שהוא ישמור על מקוריותו?

להציע לעשות את הצעד הראשון שלך על ידי יצירת קשר וגיוס לשירותים המוצעים על ידי מעצב וצייר נראה כמו אחד טוב. ציירים ומעצבים יכולים להוסיף גירוי חדש לחדר השינה באמצעות כישוריהם של בחירת צבע לקירות. לתחושה מרגיעה, בדרך כלל, תצטרך ללכת על גוונים רגועים ורעננים, כך שלבן, לילך וצהוב הם גוונים מעולים מלכתחילה.

אבל, זה לא סוף השיפורים שכן קירות צבעוניים לבדם לא יכולים לתת חיים חדשים לחדר השינה שלכם. למה שלא תתקשר לחשמלאי ותגרום לו להתקין טלוויזיה גדולה בחדות גבוהה? או שאתה יכול לשלב אותו עם קונסולת משחקים או נגן DVD כדי לקבל חוויה אודיו-ויזואלית אולטימטיבית באיכות גבוהה מהנוחות של רובע השינה שלך.

אפשרות נוספת היא להביא רהיטים חדשים, שמתאימים למעשה לעיצוב חדר השינה שלכם. נכון לעכשיו, רהיטים מצוידים נמצאים במגמה מכיוון שהם דורשים מינימום מקום בחדרים שלך והם ניתנים להתקנה בקלות. מכיוון שהוא אינו עצמאי, החדר שלך הופך למרווח ומסוגנן תוך זמן קצר. אם אתה רוצה לראות כמה רעיונות לריהוט חדר שינה מצויד, התייעץ עם מעצב פנים מקצועי מכיוון שהם מאומנים מספיק כדי למלא את הצרכים שלך. התיזה של רהיטים מהבית הספר הישן שנתפר על ידי נגר מקומי והחלפתם יהווה רהיטים חדשים.

אנו מודעים לעובדה שאין לנו פרוטות מיותרות רק כדי לסגנן את חדרי השינה שלנו, אבל התקדמות וחיבורים קטנים פה ושם יכולים לגרום לך הנאה עצומה. מובטח שכאשר תשכבו על המיטה הרכה והנעימה שלכם, שוכבים בחדר שינה חדש, כל המאמצים וההוצאות יהיו שווים את זה!

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.