כיצד לשלב את מגמות העיצוב האחרונות בפרויקט שיפוץ ארונות המטבח שלךאתה יכול לעדכן את המטבח שלך על ידי שילוב מגמות עיצוב חדשות למטבח על ידי שיפוץ ארונות המטבח הקיימים שלך. אולי תרצה לעדכן את המטבח שלך כי קונים פוטנציאליים יהיו מוכנים לשלם יותר עבור מטבח מודרני אטרקטיבי ופונקציונלי. אבל עיצוב מחדש של מטבח שלם יכול לעלות עשרות אלפי דולרים ולקחת חודשים לסיום.

ישנן מגמות רבות של עיצוב מטבחים שתוכלו להשתמש בהן בפרויקט שיפוץ ארונות המטבח שלכם. אתה יכול לספק תכונות חדשות לארונות המטבח שלך, כגון הפיכתם לארונות לבנים בהירים ובאוויר, הכנסת דלתות זכוכית דקורטיביות או שימוש בחומרה מפורטת של הארון.

אתה עשוי להניח שהדרך היחידה לקבל מראה מותאם אישית למטבח שלך היא ללכת עם שיפוץ מטבח כולל. אבל, עם שיפוץ ארון מטבח יש לך את כל היתרונות של שיפוץ גדול בהתאמה אישית, כמו אחסון טוב יותר ופונקציונליות משופרת, אבל ללא תג המחיר היקר יותר. שיפוץ דלתות וחידוש ארונות מטבח מגיעים בשבריר מהעלות של התקנת מטבח חדש לגמרי או אפילו התקנת ארונות ודלתות חדשות.

עיצוב ארונות מטבח בהתאמה אישית היא לא הדרך היחידה להשיג מראה מותאם אישית. שיפוץ ארונות מטבח מספק אפשרויות עיצוב רבות כולל מגוון סגנונות של ידיות ומשיכות למגירות.

למרות שאתה עשוי להיות מרוצה בדרך כלל מהפריסה הבסיסית של המטבח שלך, אתה עדיין יכול לתת למטבח שלך מראה חדש לחלוטין על ידי הצבת דלתות ארונות חדשות על מסגרות הארונות הקיימות.

אתה יכול גם לשדרג את משיכות המגירות ואת חומרת הארון

אפשר לשנות לחלוטין מעיצוב מטבח עץ מסורתי עד למראה עכשווי מודרני יותר. ארונות מטבח ניתנים לשינוי וניתן בקלות להתאמה אישית.

בדיוק מה כרוך בחידוש ארונות מטבח? ציפוי בארים מאפשר לך לבחור חומרים מותאמים אישית, אביזרים מותאמים אישית וסגנונות מותאמים אישית כדי לתת לארונות שלך מראה כמו חדש. חומרי למינציה מחדש עשויים מעצים קשים באיכות רהיטים אמיתיים כמו ליבנה, אלמון, מייפל, אלון, דובדבן ואגוז. אתה יכול לבחור לעשות פאנלים שטוחים או מוגבהים, שייקר, קרש שייקר, גימור חרוזים, או דלתות מצנפות ברמה גבוהה. עם שיפוץ של ארונות מטבח קיימים תוכלו לנצל את מבנה הארונות הקיים שלכם, מכיוון שהוא כבר במקום ולכן אינכם צריכים להסיר משטחים, לבלבל את הרצפה או כל דבר אחר. במהלך עבודת שיפוץ קל גם להסתיר את הצירים, כמו גם להסתיר את הידית או הידית.

יצירת מראה קליל ופתוח

כולם היום רוצים שהמטבח שלהם ייראה קליל ופתוח. בעת בחירת חזית ארון, נסה להוסיף דלת ארון לבנה. הצבע הבהיר יביא מראה חד למטבח שלך ויהפוך את החלל למזמין יותר

הסר את דלתות הארון

אם יש לכם ארונות ישנים במצב טוב תוכלו פשוט להסיר את הדלתות לגמרי. אתה יכול להמיר את הארונות הקיימים שלך למדפים פתוחים. ניתן להסיר מדפים פנימיים או להגדיר אותם מחדש בתוך מסגרות הארונות הקיימות למראה מודרני ומעודכן לחלוטין.

אתה יכול להסיר רק כמה דלתות ארונות ולהשתמש בארונות אלה להצגת כלים וכלי זכוכית.Source by James Mahoney

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.