כיסויי ראש המיטה – דחיפת עיצובים והקף סאונד לתוך זמן השינהמחפשים מראה מותאם אישית רענן בחדר השינה שלכם? האם אתה אוהב בד חושני שופע במיוחד… או אולי ראש מיטה מעור גברי כדי להגדיר מצב רוח חזק? המעמד החדש של כיסויים חדשניים קלים להתקנה ובמחיר סביר לראש המיטה הופכים את המהפך בעיצוב חדר השינה לפשוט.

אפשרויות נוספות לבידור ביתי – ראשי מיטה עם סאונד סראונד. עם יותר מ-500 ערוצי כבלים זורמים למספר חיבורים בתוך הבית, ומגוון מסחרר של אפשרויות רדיו יבשתיות ועכשיו לוויני בתוספת מיליוני תקליטורי מוזיקה וסרטי DVD, אין זה פלא שנאמנות גבוהה ובידור מולטימדיה משתלבים בחדרי השינה שלנו. . עיצובי ראש מיטה עם סאונד סראונד פשוט מרחיבים את טווח ההגעה הטבעי של סרט ומוזיקה לתוך החדרים הפרטיים ביותר שלנו.

* גודל, מדידות ופריסות חוטי רמקול. אנלוגי ללוח המחוונים של המכונית ולמערכת השמע של הדלת, מערכת הרמקולים של ראש המיטה עם סאונד סראונד כוללת מספר חתכים בגודל מותאמים אישית, התואמים לדגם ולגודל הרמקולים הספציפיים. חוט רמקול ביצועים "מחבר" ​​את "מערכת" ראש המיטה עם סאונד סראונד… עם חוט לחיבור נגרר באורך של כ-20 רגל, שאותו תוכל לחבר למערכת מולטימדיה בחדר השינה שלך. מה יכול להיות מתוק יותר!

אפשרויות בד כיסוי כיסוי. לא משנה אם יש לכם מיטה בגודל סטנדרטי, קווין סייז, קינג סייז או אפילו מיטת פלטפורמה, תוכלו לצייר על פלטת אמן של צבעי בד עם כיסוי… מפסטלים בהירים ועד גווני אדמה של ירוק וחום ועד לאדומים, לבנדר , שחור וכל גוון שביניהם.

* ג'ינגהם, קטיפה, שטיחים. אפשרויות עיצוב ראש המיטה מבד מרקם כוללות גם קטיפה, מוטיבים של שטיח מזרחי וגוונים רבים של גימורי כיסוי עור.

* כיסוי עור. עיצובי כיסוי ראש מיטה מעור בגודל קינג סייז מציעים לא רק בחירה בעיצוב בעל מרקם ומזמין במיוחד, אלא גם מספקים תחזוקה קלה… מגבון פשוט להסרת אבק… וכמובן כיסוי עור תוחלת חיים ארוכה.

* כיסוי ראש מיטה מרופד. מראה מוגמר ומקצועי יותר… ניתן ליצור עמידה קשה בדומה לדרגות בד רהיטים עם אפשרויות בחירה רבות של כיסוי ראש המיטה המרופד במרקמים ובגוונים שונים. לעתים קרובות, על מנת להשיג את המראה המעוצב ה"גבוה" הזה, תצטרך לשכור איש מקצוע מותאם אישית לכיסוי החלקה כדי לבצע מדידות או אולי להסיר פיזית את ראש המיטה שלך ואז לבצע את כל פעולת הכיסוי המותאם אישית מחוץ לאתר.

* ראש מיטה מטופף. אפשרות לקצץ נוספת כוללת שילובים של כיסויי ראש מיטה מרופדים שבהם ניתן להתקין קצף ריפוד רך בגודל ½ אינץ', ולאחר מכן את המשטח החיצוני לסיים במגוון רחב של אפשרויות בד כראש מיטה מצויץ.

מגוון גדלים של כיסוי ראש המיטה להתאמה. כמו זהבה שהגיעה במפתיע ל-3 הדובים/הבית… כל קערת דייסה טומנת בחובה כמה אפשרויות… להשיג את הנכונה היה רק ​​עניין של איזון. אותו כלל חל על כיסויי ראש המיטה. בהתחשב בגודל מסגרת המיטה הסטנדרטית, אתה יכול להזמין כיסוי ראש מיטה בגודל קווין בשילוב בד ועיטור כמעט… או אם המיטה שלך ארוכה יותר, הזמינו את כיסוי ראש המיטה של ​​מיטת קינג סייז, שים לב שהמידות של קינג סייז סטנדרטיות משתנות למלך קליפורניה .

הכנת כיסוי ראש מיטה בגודל מלא משלך. עבור אנשים מיומנים ביצירת דפוסים ותפירה, יצירת כיסויים בנוחות הבית שלך היא פרויקט ביתי מתגמל. לעשות את זה נכון, או לעשות את זה לא נכון מסתכם בריכוז עין לפרטים. אזורי דאגה בעת ייצור כיסוי החלקה כוללים את אומנות המידות הנכונות… מאפשרות צורות מעוקלות לעומת קו קשיח… מאפשרות "קפלים" על מנת להשיג מרקם משטח אחיד וחלק, במיוחד בפינות או בדפנות.שורה תחתונה:
בדוק את הדור החדש של כיסויי ראש המיטה המעוצבים, ואפילו את גל המולטימדיה של אפשרויות בידור סראונד לראש המיטה כדי להוסיף גם את תפריט בחירת חדר השינה שלך. אנא היכנסו לקישורים הבאים לקבלת מידע עדכני.Source by Robin J. Derry

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.