כיור אמבטיה בגודל 48 אינץ' הוא הפשרה המושלמת לחללאם כיור חדר האמבטיה שלך קטן מדי, ישנם גדלים אחרים של איפור עבור חדר האמבטיה שלך. כאשר יש לך כיור קטן, זה לא שימושי כמו אחד כי אם בגודל גדול יותר כגון כיור אמבטיה 48 אינץ'. איפור בגודל זה זמין בסגנונות שונים. לכמה כיורי אמבטיה בגודל 48 אינץ' יש כיורים כפולים וזו אחת הסיבות הגדולות ביותר לשינוי מארון קטן לגדול יותר. הכיור הנוסף מאפשר לשני אנשים להשתמש בכיורים יחד בו זמנית כך שהוא יכול לחסוך בזמן בשימוש בצורה זו.

כשאתה מחליט לשנות את כיור האמבטיה הנוכחי שלך לארון אמבטיה בגודל 48 אינץ', אתה תקבל הרבה יותר מקום דלפק עבור אביזרי האמבט שאתה צריך. ניתן לקבל מקום לשמפו, קרם, נרות, מחזיק מברשת שיניים, כלי סבון, קרם גילוח ועוד. יש אנשים שאוהבים לקשט כיור אמבטיה בגודל 48 אינץ' עם פמוטים, מנורה קטנה, אגרטל פרחים ופריטים אחרים כדי להפוך את השיש למעניין ואטרקטיבי יותר. שינוי כיור חדר האמבטיה שלך לאמבטיה בגודל 48 אינץ' עשוי להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי לשנות את המראה של כל חדר האמבטיה שלך. זה ימלא יותר שטח בחדר האמבטיה שלך תוך הצהרה בחלל הזה.

לארון אמבטיה בגודל 48 אינץ' ככל הנראה יהיה מקום אחסון לארון ומגירה מתחת למשטח השיש. זה יאפשר אחסון פריטים כמו מגבות, מטליות רחצה ונייר טואלט בין היתר. ישנם סגנונות רבים של יהירות בגודל כזה. לחלקם יש את כל המגירות ולאחרים יש ארונות ומגירות ביחד. הם עשויים מגרגירי עץ וגימורים שונים כדי להתאים לעיצוב האחר של חדר האמבטיה. מעבר מארון קטן לגדול יותר הוא שינוי גדול בחדר האמבטיה שלך. זה יכול לתת לך את כל נפח האחסון ושטח הדלפק הנוסף שאתה צריך ביהירות.

שינוי כיור האמבטיה הנוכחי שלך לאפור בגודל שונה יכול להציע יתרונות רבים לחלל חדר האמבטיה שלך. השיש של כיור האמבטיה בגודל 48 אינץ' יכול להגיע בצבעים רבים ועשוי מחומרים שונים. גרניט הוא חומר פופולרי שיש לו ביקוש גבוה עבור כיור אמבטיה בכל גודל. אבן פופולרית גם במשטח איפור בחדר האמבטיה בשל המראה הטבעי שלה. כאשר אנשים מחליטים לעצב מחדש את חדר האמבטיה שלהם, לעתים קרובות הם משנים את כיור האמבטיה שלהם מסיבות רבות. זה יכול להיות רצון לשנות את הגודל, את העיצוב או סתם להחליף כיור ישן. אם יש לך כיור קטן מזה זמן מה, כיור גדול יותר יעשה הבדל עצום במראה חדר האמבטיה שלך. האיפור החדשים יותר בגודל הזה ישדרג את חדר האמבטיה שלך ויעניק לו מראה חדש לגמרי. זוהי בחירה ראשונה מצוינת לעיצוב מחדש של כל חדר אמבטיה כשהאיפור הוא התכונה העיקרית בכל חדר אמבטיה. תקבל הרבה יותר שימוש ממכשיר גדול יותר כיור אמבטיה בגודל 48 אינץ'. זה יעניק לך אחסון, יותר שימוש בדלפק ובכיור ויעניק לחדר האמבטיה שלך מראה יפהפה.Source by Heather Mitchell

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.