יוקרה וינטג' נינוחהLaid Back Vintage Luxury, בית מהמם על חוף הים המעוצב עם חללי מגורים פתוחים כך שכולם מרגישים נגישים ומחוברים. חלונות גדולים מחודדים עם מבטא בקשתות הודיות ישנות מציגות את נופי האוקיינוס ​​המרהיבים. חללי פנים נינוחים כלאחר יד, מושלמים לאירוח או סתם אחר צהריים מבודד עצלן לקריאת הספר האהוב עליך לצלילי הטבע.

תחושה נעימה שחיה שהביאה יחדיו על ידי יערות וינטג' ויצירות ארכיטקטוניות שמספרות סיפורים של בעליהם בעבר. הדלתות והקשתות הישנות של Haveli בעלות טקסטורות בלויות ורכות ופטינות המעניקות אלגנטיות חמה לעיצוב.

סלון ומטבח פתוח עם דלתות הזזה מגולפות רחבות במיוחד המובילות לפטיו. דלתות האסם נוצרות מלוחות הודיים מגולפים של בודהה, קרישנה, ​​גאנשה בצבעים עדינים, כאשר הם סגורים הם יצירות אמנות יפות. בפתיחה, הדלתות כמעט מכפילות את שטח המגורים. אנרגיות מרגיעות רגועות וקצב איטי יותר ממלאות את החדר.

אירוח מזדמן על קו המים עם חברים קרובים הוא המחשבה העיקרית של חללי פנים וינטג' נינוחים. הסלון כולל מרפסת ארוכה עם קשת משולשת המציגה את נופי האוקיינוס, שולחן קפה מותאם אישית בדלת ישנה עם מסמר מברזל שבו המשפחה משחקת קלפים וצפייה בסרטים. דלתות ישנות שהולבנו מהשמש על הקיר משמשות כיצירות מופת של אמנות אדריכלית המעניקות אווירה של עולם ישן.

הקומה העליונה כוללת שתי סוויטות הורים, כל אחת עם מרפסות ונוף מדהים לאוקיינוס. כל אחד מחמשת חדרי השינה מעוצב בהשראת תרבויות שונות כך שכל אורח מרגיש שיש לו מפלט אישי משלו.

עצים עתיקים עם מרקם מפוצץ בצבעים ובגילופים, מהקרנדזה מתחת לטלוויזיה בסלון ועד ל"מנג'וש" במטבח. דלת Haveli מולבן ויפהפייה, בעלת מרקם טבעי על ידי ניפוח חול, היא ראש המיטה המלך שמושך את תשומת לבך כשאתה עובר על פני הפתח המקושת. הבריזה הרכה מרשרשת את וילונות הסארי ומביאה את הרומנטיקה של רפסודיה בוהמיינית.

בעת עיצוב חלל הכביסה, ארונות כביסה מסוידים בלבן בהשראה הודית משלימים את מראה הוינטג'. עץ משוחזר ישן משמש בכל מקום, משולחן העבודה ועד מדפי הספרים בספרייה. עשויים ממשקופים עתיקים, אפילו מספר הבית רשום עליהם.

מראת קיר ענקית של מסגרת דלת עתיקה בחדר האמבטיה נותנת אמירה מפוארת. מזנון כפרי מגולף שופע הוסב לארון כפול עם כיורי נחושת. תיהנו מהיער החם ומהתחושה הארצית הרכה של עץ משוחזר וינטג'. טיפוח והארקת עצים נותנים אנרגיות יפות לחלל המגורים והבית הופך לבית.Source by Era Chandok

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.