טיפים לקישוט חדרי שינה – רעיונות קלים אך מדהימים לעיצוב חדר השינהחדר השינה נחשב בדרך כלל כמקלט, שער אישי שמראה את הקולקציה, הצבע והתחושות האהובים עליך. לפעמים צריך כמה רעיונות פשוטים כדי להניע את היצירתיות שלך. אנשים נלהבים וצעירים רבים רוצים ללמוד טיפים לעיצוב חדרי שינה. כמה קווים מנחים עיקריים שכדאי לזכור בעת עיצוב חדר השינה שלך הם כדלקמן:

בחר צבע עדין

במקום לבחור בצבעי יסוד נועזים, בחרו גווני צבע מרגיעים וחך נינוח של גוונים הומכרומטיים. זכור ערכות צבעים כמו הגוונים הרכים של ירוק, כחול או לבנדר נחשבים שלווים. גוונים עשירים בגווני תכשיט ממלאים תפקיד חיוני בהגדרת המצב שלך ומספקים לך נוחות ונעימות. אלה כוללים לעתים קרובות טופז, גווני חום קלוי וכו'. נסה להשתמש בגוון מופחת בהרבה מהצבע האהוב עליך. זה אומר להשתמש דלעת במקום קלמנטינה.

שמרו על חדר שינה פשוט

לא משנה באיזה סגנון קישוט תבחר, חדר השינה שלך חייב להיראות מתוחכם, אלגנטי, נעים ופשוט. השאר לפחות רווח של שלושה מטרים בין הקירות הצדדיים או הרהיטים הגדולים והמיטה, ובכך להבטיח קלות תנועה. מלבד עזיבה זו מינימום של שני מטרים בין השולחנות של הרהיטים ברמה נמוכה, למשל, והמיטה. נסה לרהט את חדר השינה שלך רק במה שאתה צריך. כל דבר נוסף נוטה לתת מראה רע. עם זאת אתה יכול למקם יצירות אמנות כמו נרות, תמונות משפחתיות וכו'.

בחר את הרהיטים בגודל הנכון

עוד רעיונות חשובים לחדר לקישוט כולל בחירת הגודל הנכון של רהיטים. כאשר אתה מוכן לקנות ריהוט לחדר השינה, שקול את תוכנית הרצפה ואת המדידה של חלל חדר השינה. רהיטים שנאספו צריכים להתאים לחדר השינה. הימנע מבחירת שידות ומיטות כבדות וגדולות לחדר שינה קטן. על שאר האביזרים שהם קטנים מאוד נוטים ללכת לאיבוד בחדר שינה גדול.

צור פינה פרטית

הנה אחד מהטיפים האהובים עליי לקישוט חדר השינה שאני אוהב לחלוק, והוא ליצור לעצמך מקום שליו בחדר השינה שלך בו תוכל לשבת ולקרוא בשקט. צור מרחב קריאה או מנוחה פרטית על ידי שימוש בכיסאות נוחים והדום לרגליים והצבתם בקצה המיטה.

קנו מצעים יוקרתיים

כפי שקובע כלל קישוט הפנים, השימוש בבדים יפים יעזור להתאים את חדר השינה שלך. מצעים נוטים להוסיף נוחות לחדר השינה. רכשו סדינים העשויים מ-100% כותנה עם ספירת חוטים של כ-350 או אפילו יותר. שלח תמיד מצעים יקרים לניקוי היבש. הם מציעים שירותים כמו כביסה מקצועית וכבישה במחיר סביר. כך הפשתן חוזר להיות פריך וחלק.

הצג אפשרויות תאורה שונות

מומלץ מאוד לשכב את התאורה בחדר השינה. תאורת סביבה נוטה להאיר את החדר כולו. מנורות קטנות למיקוד אור לפעילויות שונות כמו קריאה וכו'. אור הדגשה מסייע בשטיפת ארבעת הקירות פנימה תחת תאורה רכה. הנח את מנורת הקריאה ליד המיטה; בהישג יד האורות הללו צריכים להיות בעלי דימר מתכוונן.

ובהערה חשובה אחרונה, זה חיוני למשמעת את עצמך, אז בבקשה נסה להרחיק מחדר השינה שלך מכונות כושר, ציוד מחשב, טלוויזיה ענקית וכו'. על ידי כך, ובכך ליצור עבורך מקום מועדף שבו תוכל להירגע. הפוך את חדר השינה שלך לשער אמיתי!Source by Michelle Pennington

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.