טיפים לצביעה ולקישוט המטבח של המסעדה שלךעיצוב המטבח של המסעדה שלך הוא חיוני כי זה המקום שבו הייצור מתחיל ונגמר. למעשה, צביעה וקישוט של מסעדות צריכים להתחיל במקום שבו הבישול נמצא: במטבח. עיצוב המטבח כולל מגוון שלבי קישוט נוספים, כולל בחירת צבע הצבע, החלטת הפריסה ובחירת מכשירי החשמל למטבח. עיצוב מטבח יעיל מביא ליעילות רבה יותר של צוות המטבח, מה שמתורגם לפרודוקטיביות גבוהה יותר ואיכות טובה יותר.

שקול עיצוב או נושא כללי. עיצוב מטבחים בדרך כלל עוקב אחר דפוס בסיסי, אשר נעשה לאחר מכן יוצא דופן על ידי פיסות הפירוט והסטיילינג. תקשר דרישות ספציפיות עם קבלני הצביעה שלך כך שהתוצאה תתברר בדיוק מה שאתה רוצה וצריך עבור המסעדה שלך. עבדו את הפרטים מתוך עיצוב בסיסי – הבסיס לאופן בו אתם מקשטים את מטבח המסעדה שלכם. העיצוב הבסיסי מפקח גם על ההיבטים או האזורים האחרים של המוסד שלך, כולל פינת האוכל, הדלפק והשירותים.

כשמדובר בעיצוב כללי או נושא, למעשה יש לך רשימה ארוכה של אפשרויות. אחד נושאי הבחירה הנפוצים הוא לבן, מה שגורם למסעדה להיראות מסודרת ומרווחת. אם אתה רוצה לעורר משיכה קלאסית, כפרית, לכו על חום וירוק, או התאימו לבן עם כחול. מעצבים מקצועיים יכולים להציע הצעות כיצד לקשט את המטבח בצורה הטובה ביותר. אם אתם רוצים מטבח ממש מרשים, לכו על הגוונים הראוותניים של אדום, צהוב, כתום או ורוד. עבור נושאים, ייתכן שתרצה מטבח טוסקני, דיינר אירי מסורתי או נושא רטרו.

צביעת וקישוט המטבח צריכה להיעשות תוך התחשבות בבטיחות. חלק מהצבעים נפגעים במהירות כאשר הם נחשפים לאש, חום, שמן ומים – שהם מרכיבים נפוצים באזור הבישול. לא כל המשטחים מצופים בצורה הטובה ביותר בצבע; חלקם מכוסים בצורה הטובה ביותר באריחי גרניט או אריחי שיש, שקל יותר לנקות אותם ועמידים בפני נזקי מזון. חלקים מסוימים של הקירות זקוקים ל-backsplash ששומר על קירות יבשים ואטרקטיביים ללא קשר לפעילויות במטבח. עם זאת, סנכרן את צבע האריחים, העיצובים, הריהוט, הציוד והצבע שלך כדי להגיע למראה אחיד.

בטיחות המטבח משופרת עם תאורה נכונה ופריסה נכונה. החלל והתאורה מוגדלים או משופרים עם בחירת צבע הצבע שלך. צבעים כהים יכולים להפוך את המטבח שלכם לצפוף וצר בעוד שצבעים בהירים הופכים אותו למרווח ומואר היטב. גם אז, צבע עוזר ליצור אווירה למסעדה שלך שמעודדת תיאבון. נמצא שהאדום, הכתום והצהוב הופכים אזור עליז ונעים לבישול ולסעודה. צביעת ועיצוב מטבח המסעדה שלך חייבת להיות מחושבת היטב כדי להפוך את האזור ליעיל ואטרקטיבי כפי שאתה רוצה שהוא יהיה.Source by Eoin Cullen

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.